У Харкові тривають суди ДБР із тютюновою компанією, що понесла мільйонні збитки

У місті Харків тривають суди ТОВ «Оптінвест-трейд» із територіальним управлінням ДБР Полтавської області. Фірма вимагає від бюро сплатити майже 7 млн грн.

DBR mozhe zaplatiti 6,7 mln
Майно компанії за невідомих обставин потрапило до ДБР

ТОВ «Оптінвест-трейд» з Дніпропетровщини займається продажем тютюнових виробів. Щодо підприємства Офісом генпрокурора було порушено справу нібито через несплату податків. Поки тривало слідство, у тютюнової компанії конфіскували майна на 3,2 млн грн.

Після тривалої судової тяганини товариство довело у судах прозорість своєї діяльності.

«Органами не виконувались рішення судів щодо повернення товару. Після того, як зрозуміли, що ситуація безвихідна, в Генпрокуратурі «скинули» справу без будь-яких причин на ДБР Полтавської області. Після тривалої суперечки підприємство було вимушене звернутись до суду. Останній зобов‘язав повернути товар. Далеко не одразу більшу частину майна повернули, утім, не все. Вартість неповерненого майна склала 298 тис. грн», – розповів активіст ВГО «Стоп корупції» Максим Томілов.

Після цього «Оптінвест-трейд» подало позов проти бюро з вимогою стягнути збитки у розмірі 6,7 млн грн.

Зокрема, до цієї суми увійшли витрати, яких зазнало підприємство за 2,5 року з моменту конфіскації майна: подовження ліцензії без змоги реалізації конфіскованого товару, штрафні санкції за невчасно поставлений товар, податки, зарплати, моральна компенсація та інше.

У четвер, 2 вересня, знімальна група «СтопКору» була присутня на черговому судовому засіданні. Представники ДБР на суд не з’явилися. Натомість було направлено клопотання для перегляду розгляду справи у зв’язку з відпусткою.

Попри це суд продовжився. 7 вересня суд має винести рішення у цій справі.

DBR mozhe zaplatiti 6,7 mln
Активісти звернулись із запитом до ДБР Фото: СтопКор

Як повідомив правозахисник ВГО «Стоп корупції» Максим Томілов, громадська організація підготувала запит до головного управління ДБР, а також до територіального управління Полтавщини з питаннями щодо причин повернення товару не в повному обсязі, відсутності представників бюро на засіданнях, а також причин, чому майно було передано саме до цього органу.

Зазначимо, раніше ДБР затримало прокурора Бердянську на доларовому хабарі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини