Так не дістанься ти нікому", – подумав директор Харківського коксового заводу. Керівник заклав майно підприємства під заставу банку, борги не повертав, накопичив заборгованість перед працівниками, а тепер перешкоджає представникам фінустанови у вилученні активів. Про це стало відомо активістам ГО "Стоп корупції".
Наразі представники проєкту виїхали на місце, щоб розібратись у ситуації.
"На підприємстві проводять слідчо-оперативні дії. За словами працівників, вони перебувають без зарплати понад пів року. А все через оборудки керівника з майном заводу. Директор закладав, перезакладав майновий комплекс під заставу банку, накопичував заборгованість, а тепер, коли представники фінустанови намагаються вилучити нерухомість, що вже перейшла у власність банку, перешкоджає цьому. Керівник заводу називає дії банку рейдерством", – зазначають активісти ГО "Стоп корупції".
Примітно, що наприкінці вересня низка ЗМІ повідомила про те, що Харківський коксовий завод захоплений рейдерами.
За інформацією
"Ситуація розвивалася в кращих традиціях вітчизняного рейдерства: насильницьке проникнення на територію, розстановка "тітушок" біля прохідних і воріт, несанкціонований доступ до документації та комп'ютерів адміністрації. Як вишенька на торті – залякування ІТП, примус колективу до термінового працевлаштування у нових господарів, а також підозріла бездіяльність поліції й прокуратури, куди під час "штурму" безперервно дзвонили охорона й адміністрація заводу", – заявляли автори публікації.
За інформацією ресурсу, рейдерів підтримав мер Харкова Геннадій Кернес.
Тобто усе з точністю до навпаки. У цій історії керівник заводу став нібито жертвою, а банк – начебто рейдером.