У Харкові керівник коксового заводу “злив” майно підприємства

08.10.2019 21:44

Так не дістанься ти нікому", – подумав директор Харківського коксового заводу. Керівник заклав майно підприємства під заставу банку, борги не повертав, накопичив заборгованість перед працівниками, а тепер перешкоджає представникам фінустанови у вилученні активів. Про це стало відомо активістам ГО "Стоп корупції". 

Наразі представники проєкту виїхали на місце, щоб розібратись у ситуації.

"На підприємстві проводять слідчо-оперативні дії. За словами працівників, вони перебувають без зарплати понад пів року. А все через оборудки керівника з майном заводу. Директор закладав, перезакладав майновий комплекс під заставу банку, накопичував заборгованість, а тепер, коли представники фінустанови намагаються вилучити нерухомість, що вже перейшла у власність банку, перешкоджає цьому. Керівник заводу називає дії банку рейдерством", – зазначають активісти ГО "Стоп корупції".

Примітно, що наприкінці вересня низка ЗМІ повідомила про те, що Харківський коксовий завод захоплений рейдерами.

За інформацією "112.ua", підставою стали видані приватним нотаріусом Станіславом Клопотовим документи про переведення нерухомості заводу у власність "Ощадбанку" і негайна передача майна в оренду якомусь торговому дому "НОВОМЕТ".

"Ситуація розвивалася в кращих традиціях вітчизняного рейдерства: насильницьке проникнення на територію, розстановка "тітушок" біля прохідних і воріт, несанкціонований доступ до документації та комп'ютерів адміністрації. Як вишенька на торті – залякування ІТП, примус колективу до термінового працевлаштування у нових господарів, а також підозріла бездіяльність поліції й прокуратури, куди під час "штурму" безперервно дзвонили охорона й адміністрація заводу", – заявляли автори публікації.

За інформацією ресурсу, рейдерів підтримав мер Харкова Геннадій Кернес.

Тобто усе з точністю до навпаки. У цій історії керівник заводу став нібито жертвою, а банк – начебто рейдером.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини