У Харкові Громрада при ОДА визначилась з керівництвом і комітетами

13.03.2021 16:04

13 березня в приміщення Харківської обласної державної адміністрації відбулось друге засідання новоствореної Громадської ради. На засідання завітала пані губернатор. Про це повідомив керівник Харківського осередку організації і член Громадської ради при ОДА Сергій Усов.

Громадська рада при Харківській ОДА. Фото: СтопКор

Новостворена громрада налічує 27 учасників, які представляють різні громадські формування Харкова і області. До неї увійшов і керівник харківського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» Сергій Усов.

Друге засідання громадської ради при ОДА було присвячене формуванню керівних органів і комітетів дорадчого органу. Головою Громадської ради обрано Костянтина Немичева з ГО «Україна без підробок».

Попри вихідний, на засідання Громадської ради при Харківській облдержадмінстрації  на кілька хвилин завітала Голова ХОДА Айна Тимчук та привітала представників громадськості з початком роботи.

 «Після того, як ви проведете усі свої виборчі заходи, влаштуємо зустріч таку дружньо-робочу. Я послухаю кожного. Тому готуйте питання, проблеми. Я Вам бажаю всього найкращого», - сказала голова ОДА.

Також члени Громради проголосували за створення 5 комітетів:  соціально-економічного розвитку та бюджету; комітет освіти, науки, культури, молоді та спорту, патріотичного виховання; комітет із забезпечення правопорядку і законності, ТРО та мобілізації; комітет з місцевого самоврядування, охорони здоров’я,  соціальної і інформаційна політики, земельних питань та агрокомплексу, зв‘язків з громадскістю та захисту прав споживачів: і комітет з питань інфраструктури, містобудування, архітектури, енергетика, ЖКГ та єкології.

Антикорупціонер Сергій Усов увійшов до складу Комітету з забезпечення правопорядку і законності.

Голова регіонального підрозділу ВГО «Стоп корупції» виступив на засіданні громадської ради з презентацією роботи організації і її харківського осередку зокрема. Усов запропонував створити окремий комітет з боротьби з корупцією. Утім Громрада віднесла ці функції до комітету правопорядку і законності, до якого і увійшов харківський антикорупціонер.

Голова Харківського осередку "Стоп корупції" Сергій Усов. Фото: СтопКор

«До наступного засідання Громадської ради її учасники нададуть свої пропозиції щодо пріоритетних напрямків роботи. На їх основі буде сформований план роботи громадської ради», - розповів Сергій Усов.

Зазначимо, Харківська область не мала Громради при ОДА більше року. Перші установчі збори дорадчого органу відбулись 27 лютого 2021 року. Тоді проголосували за створення Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації і затвердили її склад.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини