«У Харкові буде багато роботи», – Роман Бочкала про розширення антикорупційної мережі

25.11.2019 14:52

Харків: у не такому вже й далекому минулому – столиця України, наразі другий за чисельністю мегаполіс нашої держави та 65-те місто, що приєдналось до антикорупційної платформи «СтопКору».

«Нам дуже приємно відкривати осередок тут, у Харкові, в такому важливому для країни місті, першій столиці нашої держави, в регіоні, від якого багато що залежить, і в регіоні, в якому, на жаль, корупція теж процвітає. Тому тут буде багато роботи», – підкреслив координатор проєкту Роман Бочкала.

Днями у стратегічно важливому промисловому, науковому та культурному центрі України відбулось урочисте відкриття міського осередку громадської організації «Стоп корупції» – вже 65-го для цієї антикорупційної організації.

До харківської команди «СтопКору» увійшли досвідчені юристи, а очолив громадський рух ветеран внутрішніх справ Валентин Козирєв.

На урочистостях були присутні координатори організації. Фото: "СтопКор"

Як зауважив координатор ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький, у харківському осередку представлені фахові юристи, які мають вже не один рік досвіду. Тому координація дій центрального офісу з новим осередком дасть можливість плідно працювати в одному напрямку.

Богдан Хмельницький підкреслив, що в харківському осередку наявні фахові юристи Фото: "СтопКор"

«Харківський осередок вирізняється тим, що у вас є досвід роботи в правоохоронних органах, це означає, що ви системно і фахово можете підходити до питань протидії корупції», – резюмував Роман Бочкала.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини