У Харківській області хочуть видобувати сланцевий газ

17.10.2020 11:10

На Харківщині вимагають визнати недійсними результати аукціону з продажу дозволу на користування надрами з балансовим запасом 500 млн куб. м сланцевого газу. Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Slancevyi gaz
Фото: depositphotos.com

"Дергачівська місцева прокуратура направила до господарського суду Харківської області позов про визнання недійсним результату проведення аукціону та скасування його протоколу, визнання недійсними спеціального дозволу на користування надрами, договору купівлі-продажу спецдозволу, угоди про умови користування надрами", - йдеться в повідомленні, передає "Lenta.UA".

За даними відомства, Державною службою геології та надр України у 2016 році проведено аукціон з продажу спецдозволу на користування надрами. З підприємством-переможцем укладено договір купівлі-продажу дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ сланцевого газу. При цьому встановлено, що підприємства-учасники вступили у змову з метою спотворення результатів аукціону. Рішенням Антимонопольного комітету України їхні дії визнано антиконкурентними та протизаконними.

"У разі задоволення позову у відання держави буде повернуто ділянку загальною площею понад 10 тис. га, балансові запаси надр якої складають близько 500 млн куб. м газу, що дасть можливість провести чесний та прозорий аукціон з продажу спеціального дозволу", - додали в прокуратурі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, стало відомо, скільки державних коштів йде щомісяця на купівлю масок для нардепів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини