У ГПУ взяли під контроль справу фіскалів з Дніпра, які утримували в полоні підприємця

Про ситуацію знають та беруть під особистий контроль. У цьому учасників акції проти беззаконня працівників ДФС Дніпропетровської області, які взяли в полон підприємця, запевнив голова прес-служби відомства Андрій Лисенко. Подробиці з місця події передають  активісти ГО «Стоп корупції». 

«Ми вимагаємо негайно взяти до уваги всі факти щодо незаконного утримання керівника компанії ТОВ «СОФТ ОІЛ» Кирила Суворова, відкриття провадження та розслідування даної справи», – зазначають учасники акції.

Раніше активісти були на прийомі в представника Генпрокуратури з відділу зв'язків з громадськістю та зареєстрували звернення, в якому передали всі наявні докази стосовно незаконного утримання керівника ТОВ «СОФТ ОІЛ» Кирила Суворова.

Нагадаємо, паралельно у Дніпрі триває акція протесту під будівлею ГУ ДФС Дніпропетровщини через податківців, які 21 день утримували у заручниках підприємця Кирила Суворова.

Під будівлею ДФС Дніпропетровської області мітингувальники розбили наметове містечко та оголосили про безстрокову акцію протесту. Про це з місця події повідомляють активісти ГО «Стоп корупції», які приєднались до громадських організацій-однодумців, щоб виступити проти незаконних дій правоохоронців.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини