У «Галнафтогазу» не вийшло вкрасти землю у Карпатах — будуть домовлятися з людьми

22.06.2020 16:35

Хотіли вкрасти, але після суспільного розголосу і масштабного перекривання траси Київ-Чоп вирішили домовлятись із людьми. У Карпатах керівництво Славської ОТГ та Сколівської РДА скликає сесії та запрошує людей з Рожанки для розв'язання питань щодо приватизації землі. Про це стало відомо журналістці «СтопКору» Наталії Дігтяр.

Люди перекрили трасу «Київ-Чоп» через спробу дерибану Карпат. Фото: СтопКор.

«Сесія, яку влада Славської ОТГ перенесла на 9 липня, таки відбудеться. Проте місцеве керівництво збирається скликати земельну комісію вже 3 липня! Сказали, що будуть розглядати ці «накладки» і говорити з людьми. Хто не хоче їм продавати землю, де вже є «накладка», цій людині нададуть рішення.

Будуть домовлятися. Зрозуміли, що не вийде просто вкрасти землю», — зазначає журналістка за результатами звернень до місцевої влади ОТГ та РДА.

Влада Славської ОТГ ігнорувала людей. Фото: СтопКор.

Зазначимо, що 17 червня мала відбутися сесія у Славській ОТГ, де мали розглянути земельне питання. Людям мали надати дозволи на розробку технічної документації, аби ті могли потім приватизувати свої земельні ділянки. Проте, коли люди прийшли на заплановану сесію, де їм мали, нарешті, пояснити, куди ж поділася їхня земля, з’ясувалося, що сесію перенесли. Без пояснення причин.

При цьому на офіційному сайті про перенесення слова — ані слова.

Голова сільради Володимир Бега пішов раптово у відпустку. Як стало відомо згодом, він відсвяткував свій день народження та поїхав до Ужгорода. Його заступники не змогли пояснити людям, коли має вирішитися їхнє питання з приватизацією землі.

Після цього місцеві жителі перекрили трасу міжнародного значення Київ-Чоп.

Нагадаємо, що на землю у Карпатах претендує компанія «Галнафтогаз», до якої входить мережа «ОККО». Вони нібито хочуть зробити в горах курорт. Щоправда, не мають технічної документації.

За словами людей, у них просто «віджимають» землі під так званий туризм. А залучені до цього селищний голова Славського Володимир Бега і депутати селищної ради.

Ідеться про 400 гектарів землі, які забирають у місцевих жителів і віддають нафтогазовій компанії «Галнафтогаз».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X