У Фонді соцстрахування порушують карантин і права журналістів (відео)

22.04.2020 12:52

Нове відомство закритого типу: у приміщення Фонду соціального страхування не пропускають представників ЗМІ. Журналісти були попередньо акредитовані на засідання правління Фонду.

Журналістів виштовхали охоронці Фото: скрін

Медійників виштовхували охоронці. Під час штурханини між поверхами журналістів мало не скинули зі сходів. Охорона порушувала умови карантину. Чоловіки були без індивідуальних засобів захисту. Про це з місця подій повідомляє журналістка проєкту Наталія Дігтяр.

«За попередньою акредитацією знімальна група «СтопКору» мала намір потрапити на засідання правління Фонду соціального страхування, проте нас не те що не впустили, а заявили, що взагалі заборонено пускати пресу.

Прохання про акредитацію журналістів «СтопКору»

Наразі охоронці отримали команду замкнути всі двері на замки. До речі, аби потрапити всередину годиною раніше, нам довелося перелізти під турнікетом. Охоронці при цьому не показали своїх посвідчень, були без масок та застосовували до представників преси фізичну силу, чим перешкоджали роботі журналістів», – передає з місця подій журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

Журналісти хотіли уточнити, за яким принципом у Фонді розподіляють гроші.

22 квітня у Фонді соцстрахування повідомили, що з початку року профінансували страхові виплати на 7,4 млрд грн.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини