У фокусі – Прилуки: проектом «Стоп політичній корупції» оголошено громадський моніторинг округу №210

01.07.2019 13:48

Цинічний напад на знімальну групу «СтопКору», пов’язаний з розслідуванням схем підкупу виборців – цей резонансний випадок сколихнув громадськість Чернігівщини. Тож проектом «Стоп політичній корупції» оголошено про початок громадського моніторингу скандального 210 округу. Докладніше про це – у матеріалі Марії Гураль.

Нагадаємо, журналісти «СтопКору» виявили типову схему купівлі голосів виборців на окрузі №210. На гарячу лінію нашої організації зателефонували жителі міста Прилуки і повідомили, що в їхньому будинку проходять масові зібрання людей з приводу виборів та виборчої агітації. Та під час висвітлення такого зібрання заступник начальника виборчого штабу кандидата в нардепи Приходька напав на знімальну групу та серйозно травмував двох медійників.

Тож після постійних звернень громадян щодо підкупу та факту побиття журналістів майже півсотні активістів «СтопКору» навідались до голови Прилуцької місцевої ради, щоб дізнатись позицію влади стосовно інцидентів.

Місцева очільниця вибачилась перед журналістами саме за події 14 червня, коли на журналістів накинувся Олександр Чалий – представник кандидата в народні депутати Бориса Приходька.

«Я сама противник цього і мені соромно, що це сталось в нашому місті. Зараз буде офіційна заява, буде, мені просто соромно. І ми перед вами вибачаємось, що таке сталось у нашому місті, це дуже негарно», - зазначила голова Прилуцької міської ради Олена Попенко.

Скандальний 210-й округ тепер перебуватиме під пильним прицілом громадськості. «Стоп корупції» відкриє в регіоні новий відокремлений підрозділ. А в рамках проекту «Стоп політичній корупції» активісти моніторять порушення виборчого законодавства на Чернігівщині. Якщо вам стане відомо про факти порушень – повідомляйте на гарячу лінію та долучайтесь до боротьби з беззаконням.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X