У Донецьку стався потужний вибух – влада “ДНР” засекретила інформацію

19.12.2018 13:59

У Донецьку на великому металургійному заводі "ДМЗ" прогримів вибух, який влада "ДНР" тримає в секреті. Та попри спробу приховати інформацію, журналісти змогли з'ясувати обставини надзвичайної події.

Видання "Новости Донбасса" з посиланням на джерела на підприємстві змогло з'ясувати, що великий вибух стався в минулу суботу в доменному цеху ДМЗ.

Згідно з отриманими даними, вибухнула газова суміш, в результаті чого пошкодження отримала інфраструктура виробничої лінії. Наразі на Донецькому металургійному заводі продовжує працювати тільки одна доменна піч.

ЗМІ змогли з'ясувати, що в результаті вибуху працівники заводу не постраждали. Примітно, що влада "ДНР", яка контролює Донецьк, спробувала приховати інформацію про вибух на заводі. Одне з джерел повідомило, що вкрай важка ситуація склалася і на Юзівському металургійному заводі (Донецький електрометалургійний завод), який знаходиться в безпосередній близькості до ДМЗ. Підприємство працює тільки три дні на тиждень.

Журналісти також нагадали, що цілий ряд підприємств бойовики "ДНР" "націоналізували", проте налагодити роботу й виробництво так і не змогли. Окупована територія знаходиться під санкціями та не може вести комерційну діяльність, оскільки будь-який контрагент автоматично потрапить під важкий фінансовий удар Міністерства фінансів США.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини