У “ДНР” звинуватили конкретних працівників CБУ в ліквідації Захарченка – прізвища

На думку терористів так званої “ДНР”, до вбивства ватажка Олександра Захарченка причетні працівники СБУ Андрій Байдала та Сергій Моторин. Про це повідомили в “прес-службі МВС ДНР”, передає “Уніан”.

"Швед", ​​він же Андрій Байдала – агент п'ятого департаменту контррозвідки СБУ. Саме він віддавав накази здійснювати вбивства на території "ДНР". Співпрацює з СБУ й опікується групою затриманих диверсантів. Він же причетний до вбивства глави "ДНР" Олександра Захарченка", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у "МВС ДНР", також за організацією терактів на території республіки "стоять співробітники другого відділу п'ятого управління департаменту контррозвідки СБУ, яке було створено за активної участі ЦРУ США".

Також у "ДНР" переконані, що на співробітнику СБУ Сергієві Моторину, вихідцеві з Донбасу, "кров Арсена Павлова ("Мотороли") і Олександра Захарченка.

Нагадаємо, Захарченко був убитий 31 серпня 2018 року в результаті вибуху в ресторані "Сепар" у центрі Донецька. У СБУ припустили, що його смерть могла стати результатом внутрішніх кримінальних конфліктів у середовищі бойовиків, насамперед пов'язаних з перерозподілом бізнесу.

Крім того, в СБУ не відкидали причетності до вбивства ватажка бойовиків російських спецслужб, для яких досить одіозна фігура Захарченка могла стати непотрібною і заважати.

Читайте також: "Бойовики “ДНР” відкрили вогонь по мирному населенню в Авдіївці – соцмережі б’ють на сполох".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини