У Дніпровському районі столиці триває робота громадської приймальні “Стоп Корупції”

12.10.2018 13:02

Активісти ГО "Стоп Корупції" розпочали громадську приймальню біля Київського ДПІ у Дніпровьскому районі ГУ ДФС задля пошуку інформації щодо корупційних проблем міста.

Щодня на гарячу лінію "СтопКору" звертаються десятки людей, яким довелось зіштовхнутися з корупцією чи протизаконними діяннями зі сторони держави. Саме тому ми почали методичний збір інформації за допомогою громадських приймалень у Києві та області.

Сьогодні правозахисники спілкуються з платниками податків, запитують чи відомі їм фактти корупції в ДПІ та дізнаються їхню думку щодо роботи податкової поліції.

Команда "СтопКору" допомагає небайдижим громадянам із запитами до відповідних органів, надає консультацію щодо написання заяв, підтримує на судових засіданнях, якщо права якоїсь зі сторін дійсно порушені. Найбільш гучні та резонансні справи журналісти "Стоп Корупції" готові висвітлювати у сюжетах, щоб розповісти про проблемні питання на всю країну.

Саме тому ми чекаємо на Вас у громадській приймальні за адресою: Харківське шосе, 4А, місто Київ. 

За деталями звертайтесь на гарячу лінію:

044 578 00 04

Читайте також: “Лед тронулся”: після виходу в ефір сюжету “СтопКору”відкрито кримінальне провадження щодо сумнівних тендерів у Броварах".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини