Дніпровський чиновник носить годинник вартістю квартири

Багатомільйонні статки – на потребах дітей: родина тендерного короля Дніпра В’ячеслава Мішалова встигла підзаробити як на підключенні інтернету в школах, так і на опалювальній афері з котельнями-привидами. У Дніпрі обурені ситуацією ветерани АТО вийшли на акцію «Мішаловський котел». Чого вимагають мітингарі та чи почули їх у дніпровській мерії? Дивіться у репортажі Марії Гураль.

Нагадаємо, два роки тому міська рада Дніпра виділила 33 мільйони гривень на котельні для шкіл і дитсадків. Контракт на будівництво й обслуговування без тендера дістався фірмі батька В’ячеслава Мішалова. А обладнання вирішили придбати у колишньої дружини екссекретаря.

За котельні з бюджету сплатили усю суму наперед. Але у деяких освітніх закладах вони з’явилися лише на папері.

В афері були задіяні батько, ексдружина та сам В'ячеслав Мішалов

І це лише один з прикладів, як успішно родина Мішалових «опрацьовує» державні кошти. Загальна сума наживи, лише за приблизними підрахунками, сягає майже пів мільярда гривень.

Усі ці події обурили не тільки ветеранів АТО. Їхня акція протесту мала такий резонанс, що про неї почали писати не лише місцеві ЗМІ, а й низка спільнот у фейсбуці.

Мішалову запропонували продати колекцію коштовних годинників

Для розв’язання проблеми протестувальники запропонували пану Мішалову продати власну колекцію «котлів». Саме так у народі називають брендові наручні годинники.

«Ми подивилися декларацію пана Мішалова. І ось у людини наручний годинник, в народі їх називають «котли», так от у пана Мішалова близько 13 пар дорогих «котлів», середня ціна яких, від різних світових брендів – 20 тисяч доларів», – зазначив голова ГО «Спільна варта» Олександр Золотнюк.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини