У Дніпровській облдержадміністрації зайнялись статевим вихованням підлітків

13.11.2019 08:23

У Дніпрі цими днями триває перший в Україні форум сексуальної освіти SexEducation Dnipro. Як зазначає заступник голови ДніпроОДА Ірина Грицай, цим важливим напрямком у дніпровського губернатора почали займатись ще три роки тому, коли було створено своєрідну наукову лабораторію, запроваджені спецкурси в освітніх закладах та створені підручники з сексуальної освіти.

«Цей форум – своєрідне підведення підсумків. Для того, щоб популяризувати цю тему, проводитимуть навчання і тренінги для молодіжних працівників. Ми усвідомлюємо, що якісна сексуальна освіта – це ключ до загального репродуктивного здоров'я нашої молоді», – наголосила пані Ірина.

Ірина Грицай Фото: Depo.Дніпро

Форум відвідали більше 100 тренерів і молодіжних активістів. У кулуарах форуму вони про головні проблеми, що стосуються сексуального виховання підлітків, зокрема ранній секс і нерозбірливі статеві стосунки, що призводить до ранньої вагітності у дівчат, а також різних хвороб, що позначаються на репродуктивному здоров'ї молоді.

Іншою важливою є проблема батьків, які не розуміють, що про секс і сексуальність необхідно говорити з раннього віку дитини і встановлюють табу на прояв сексуальності. У підсумку діти змушені шукати інформацію на сумнівних джерелах – порнографічних сайтах, у колі своїх друзів, в Інтернет тощо, повідомляє Depo.Дніпро.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини