У Дніпропетровській області СБУ викрила посадовців на розкраданні десятків мільйонів гривень (фото)

04.07.2020 09:06

Співробітники СБУ в ході реалізації Національної програми інформатизації задокументувала факти розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів під час виконання робіт на об'єктах комунальної власності Дніпропетровщини. Отримані кошти організатори оборудки виводили у тінь через міжрегіональний конвертаційний центр, який функціонував на території Київської та Дніпропетровської областей.

Groshi
Фото: СБУ

СБУ задокументувала факти розкрадання десятків мільйонів бюджетних коштів під час виконання робіт на об’єктах комунальної власності Дніпропетровщини. Загальний кошторис становив 160 мільйонів гривень, 70 з яких надано міжнародними фінансовими інституціями.

Про це повідомляє пресслужба відомства у п'ятницю, 3 липня, передає "ASPI".

У межах розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби викрили діяльність злочинного угрупування. За версією слідства, його учасники діяли у змові з керівництвом Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2019-2020 років чиновники вносили неправдиві та завищені дані про вартість виконаних будівельних робіт у межах проєкту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

Загальний кошторис становив 160 мільйонів гривень, 70 з яких надано міжнародними фінансовими інституціями. Кошти цього проєкту призначались для будівництва і ремонту шкіл та дитячих садочків регіону, розбудови соціальної сфери, забезпечення гуманітарної політики Дніпра, а також безперебійного функціонування закладів охорони здоров'я. Отримані кошти організатори оборудки виводили у тінь через міжрегіональний конвертаційний центр, який функціонував на території Київської та Дніпропетровської областей.

"У межах кримінального провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України правоохоронці провели 18 одночасних обшуків за адресами офісних приміщень та проживання фігурантів і вилучили докази їх протиправної діяльності. Триває досудове розслідування", – додали у пресслужбі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X