У Дніпрі зафіксовані перші “вкиди” бюлетенів за Краснова (відео)

22.11.2020 12:26

На одній з дільниць у місті Дніпро спостерігачі зафіксували перше вкидання виборчих бюлетенів. При цьому позначки були проставлені на користь конкурента діючого мера.

В Дніпрі зафіксовані перші “вкиди” за Краснова Фото: СтопКор

ДВК №121275 у місті Дніпро - саме там спостерігачі зафіксували, як виборець в кабінці фотографує бюлетень та паспорт. Тож, на місце викликали поліцію, яка провела розмову з жінкою. 

“Так, справді, жінка зайшла до кабінки, поставила позначку в бюлетені й почала фотографувати його разом з паспортом. Це помітила спостерігач, зробила зауваження та викликала поліцію”, - розповіла журналіст “СтопКору” Любов Данча. 

“Ми забрали бюлетень в неї, вона намагалась знищити його, видалити фото з телефону. Але поліція встигла забрати в неї з рук телефон та бюлетень. Бюлетень був за Загіда Краснова”, - розповіла “СтопКору” спостерігач Олеся Каменська. 

Подібну спробу спостерігачі зупинили також на ДВК №121323. А ще на одній з дільниць, ДВК №121151, зафіксували, як жінка на вході фотографує паспорти виборців, а вже на виході передає їм щось в руки. Активісти затримали жінку та викликали слідчо-оперативну групу.

Журналісти та правозахисники "Стоп корупції" моніторять ситуацію в Дніпрі Фото: СтопКор

Нагадаємо, у Дніпрі у другому турі за місце міського голови борються чинний мер Борис Філатов (партія "Пропозиція"), якого раніше підтримали 46,41% тих, хто проголосував, і глава наглядової ради АТ "Дніпропетровський стрілочний завод" Загід Краснов (партія "Громадська сила") - 13,15%.

Саме у Дніпрі журналісти та правозахисники “СтопКору” проводять масштабний моніторинг процесу голосування та дотримання виборчого законодавства. Як розповіли активісти, у місті одночасно працює два десятки мобільних груп, які ведуть спостереження як на дільницях, так і на вулицях. 

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини