У Дніпрі викрили конвертцентр з обігом в понад 390 млн грн

04.09.2017 12:57

У Дніпрі співробітники податкової міліції спільно з прокуратурою Запорізької області ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 390 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан, передає УНН.

Зазначається, що в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, була встановлена група осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м.Києва незаконні послуги з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових грошей в готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники зареєстрували й придбали корпоративні права ряду фіктивних і транзитних підприємств. На їх рахунки компанії реального сектора економіки перераховували безготівкові грошові кошти нібито за придбані товари чи надані послуги. Надалі отримані кошти передавалися посадовим особам вигодонабувачів за вирахуванням винагороди за надані незаконні послуги.

Загальний обіг конвертаційного центру склав понад 390 мільйонів гривень.

В результаті проведених 40 обшуків було виявлено та вилучено 165 тисяч гривень готівкою в національній та іноземній валюті, комп'ютерна техніка, банківські картки, 8 печаток і 197 відбитків печаток, а також чорнові записи та фінансово - господарські документи. Крім того, накладено арешт на 69 розрахункових рахунків, відкритих в 11 банках, на яких заблоковано 590 тисяч гривень.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини