У Дніпрі відбулись акції протесту: люди вимагали звільнення ДФСника Пенькова (фото)

9 серпня у Дніпрі відбулась акція протесту під стінами Державної фіскальної служби. Про це повідомляє кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков.

Вони вимагали звільнити з посади ДФСника Пенькова

Обурені свавіллям активісти, які приїхали з Києва, Марганця та Сум, вимагали звільнити першого заступника начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергія Пенькова, який причетний до викрадення директора компанії "Софт Оіл" Кирила Суворова.

Активісти приїхали з Києва, Марганця та Сум

Нагадаємо, громадянина України Кирила Суворова було викрадено та незаконно утримувано в неволі майже місяць.

При цьому працівники податкової міліції взагалі відхрещувалися від Кирила та запевняли родичів, що не знають про його місце перебування.

5 червня рідні Кирила разом з адвокатами прийшли до фіскалів, їм повідомили, що з Кирилом все добре і він не хоче бачити свою родину та друзів.

Згодом, коли стала відома правда, перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергій Пеньков, який фактично підтвердив факт позбавлення волі громадянина Суворова працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області, назвав це "програмою захисту свідків".

Після довгого тримання в неволі, з 29 травня до 18 червня цього року, Кирило Суворов зміг утекти від своїх викрадачів.

12 липня у Дніпрі про злочин ДФСника дізнався Президент України Володимир Зеленський. Він записав прізвище посадовця на свій телефон, після чого 6 серпня першого заступника начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергія Пенькова викликали на допит у ДБР щодо викрадення людини, однак далі справа загальмувала.

Додамо, що після акції протесту відбулось урочисте відкриття відокремлених підрозділів ГО "Стоп корупції" у містах Дніпро та П'ятихатки. Координатор проєкту Богдан Хмельницький і правозахисник Ігор Бондарчук побажали новим осередкам плідної роботи у боротьбі з корупційними явищами на місцях.

Після акції відкрили відокремлені підрозділи ГО "Стоп корупції"

Читайте також: "Леді і джентльмени «від сохи»: таємниці найбагатшого міністерства України".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини