У Дніпрі тривають суди щодо розкрадання 1,2 мільйонів на ремонті метрополітену. Фігуранти – одіозні Мішалови

27.11.2019 13:03

26 листопада в Дніпрі відбулось чергове засідання Жовтневого районного суду у справі розкрадання державних коштів, спрямованих на ремонт обладнання метрополітену одіозною родиною експосадовця міської ради В'ячеслава Мішалова. В ході засідання було з'ясовано, що частина робіт, виконаних компанією "Майстер-Буд", була неякісною, а інша частина не була виконана взагалі. Як йдеться в матеріалах справи, різниця між фактом виконаних робіт та актом форми приймання будівельних робіт за грудень 2017 року становила майже 800 тисяч гривень. Про це після засідання розповів голова відокремленого міського підрозділу ГО "Стоп корупції" Артем Мирошниченко.

26 листопада у Дніпрі розглядали справу Мішалових Фото: СтопКор

"Директору компанії сім'ї Мішалових ТОВ "Майстер-Буд" прокуратура вкотре висунула обвинувачення у підробці технічної документації щодо виконання підрядних робіт з ремонту даху складу метрополітену та заволодіння грошовими коштами територіальної громади міста Дніпра в особливо великих розмірах у сумі понад 1,2 мільйона гривень за злочинною змовою організованої групи осіб", – розповів активіст та додав, що роботи з ремонту рухомого складу Дніпровського метрополітену, що по вул. Кондратюка 143 А, з 2017 року так і не були виконані.

Він також наголосив, що громадськість спільно з представниками ГО "Стоп корупції" бере під пильний контроль цю справу та буде уважно стежити за ходом її розгляду.

"Сподіваємось, що суд притягне до кримінальної відповідальності винних осіб та зобов'яже їх відшкодувати завдані місту збитки"
, – додав Мирошниченко.

Вячеслав Мішалов – колишній секретар міської ради Дніпра. Одразу після його призначення на посаду, компанії батька експосадовця Дмитра почали вигравати мільйонні тендери на реконструкцію міських об'єктів. Журналісти неодноразово проводили розслідування, та виявили, що родина наживалась на шкільному опаленні, ремонті головного мосту й лікарні та наданні послуг із підключення Інтернету.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини