У Дніпрі подружжя друкувало й розповсюджувало фальшиві купюри

25.10.2016 12:08

У місті Дніпро оперативники затримали подружжя фальшивомонетників. Правоохоронці отримали інформацію, що на території регіону невідомі особи розповсюджують фальшиві гроші.

Про це повідомляє "Дніпроград" з посиланням на публічну сторінку у Facebook Департаменту захисту економіки Національної поліції.

"Провівши комплекс заходів, працівники управління не тільки встановили фальшивомонетників, місце друку грошей, а також і задокументували понад три десятки фактів розповсюдження таких коштів", - повідомляє Департамент захисту економіки.

При цьому у поліції зауважили, що монетний двір у власному будинку організували чоловік та дружина, мешканці Дніпра.

"Для друку фальшивих банкнот їм знадобилась комп'ютерна техніка та спеціальній папір. Друкували виключно банкноту номіналом 500 гривень", - йдеться у повідомленні.

За інформацією поліції, розповсюджувало подружжя "липові" гроші не лише на території регіону, а також і в інших областях.

"Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 7,5 тисяч гривень з ознаками підробки (купюри номіналом 500 гривень), комп'ютерну техніку, банківські картки, а також кошти і майно, що були придбані за підроблені кошти. Окрім того, 18,8 тисяч доларів США, 1,5 євро та 6 тисяч гривень", - резюмується у повідомленні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X