У Дніпрі – кіднепінг, у Миколаєві – атака через суд: ДФС продовжує спроби віджати «СОФТ ОІЛ»

13.08.2019 18:00

У Дніпрі 9 серпня відбулась акція протесту під стінами Державної фіскальної служби: люди вимагали звільнення ДФСника Пенькова, який керував операцією з утриманням в заручниках підприємця Кирила Суворова. Водночас намагання привласнити мільйонний бізнес не припиняється. Як податкова міліція Миколаєва здійснила спробу клонувати кримінальну справу – дивіться у матеріалі Наталії Дігтяр.

«Це робиться для того, щоб і в Дніпрі, і в Миколаєві спробувати накласти арешт на оливу, тобто вони йдуть широким фронтом, вони сумніваються, що їм вдасться провести протизаконні дії у Дніпрі, тому підстраховуються у Миколаєві», – зауважує адвокат компанії «СОФТ ОІЛ» Роман Могила.

Таких клопотань від фіскальної служби зо два десятки. Частина з них знаходиться у Жовтневому суді, де раніше накладався оскаржений арешт на оливу. На думку захисту, такі рішення ухвалювали не випадково, адже допускають втручання в автоматизований розподіл справ.

Фіскали, розуміючи, що справу можуть програти, взялися цькувати Дмитра Олійника. Адже саме на нього до моменту свого викрадення переписав управління компанією «СОФТ ОІЛ» Кирило Суворов.

Податківці взялися "кошмарити" Дмитра Олійника

Підприємцю повідомили про підозру у внесенні начебто неправдивих відомостей під час реєстрації юридичної особи, а разом з підозрою вручили й виклик на допит.

Тим часом сама резонансна справа про викрадення дніпровського бізнесмена не рушає з місця. Хоча посприяти цьому пообіцяли перші особи держави: президент Зеленський особисто записав прізвище того, хто керував операцією «бізнесмен-заручник».

Інформацію про свавілля податківців активісти «Стоп корупції» донесли й до прем’єр-міністра країни Володимира Гройсмана.

Щоб дізнатися про стан справи щодо викрадення бізнесмена, редакція «СтопКору» звернулися із запитами у всі профільні відомства, які мають тримати питання на контролі. Проте й вони зволікають.

Зокрема, Генпрокуратура поки ігнорує наш запит, а пресслужба не відповідає ані на дзвінки, ані на СМС. У Державному бюро розслідувань продовжують годувати обіцянками, але жодних відповідей на запит теж немає.

А в самому ДФС, попри запити, відразу відмовили надавати будь-яку інформацію, посилаючись на норми закону про нерозголошення інформації на період слідства.

Та «СтопКор» не залишає цю справу і про розвиток подій ми розповімо у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини