У Дніпрі чоловік створив нарколабораторію з виготовлення метамфетаміну та вирощування конопель (фото, відео)

У Дніпрі поліція затримала чоловіка, який в орендованій квартирі створив цілу нарколабораторію з виготовлення метамфетаміну та вирощування конопель.

22-річний чоловік облаштував «намет» з вентиляцією, освітленням та лампами обігріву, де в окремих горщиках росли коноплі елітних сортів, передає відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Під час обшуку правоохоронці виявили лабораторне обладнання для виготовлення амфетаміну – скляні колби, трубки та інші ємності. Крім цього, під час обшуку поліцейські вилучили амфетамін, прекурсори, синтетичні наркотики «спайси» та «мікси», пляшки з реагентами. Вартість вказаних речовин за цінами «чорного ринку» становить близько 75 тис. гривень. Все вилучене направлено на експертизу.

Виготовленні наркотики злодій збував на території м. Дніпро, Запорізької та Миколаївської областей. Для цього у месенджері створив канал, де інформував покупців про ціну на наркотики та приймав замовлення. У Дніпрі наркотики збував шляхом «закладок», до інших областей пересилав службами доставки.

Чоловіка затримано і повідомлено про підозру

Наразі поліція проводить подальші заходи для встановлення інших осіб, причетних до збуту наркотиків.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини