У Дніпрі антикорупціонери представляють свої ініціативи на міжнародній конференції (фоторепортаж)

15.11.2019 14:23

15 листопада в Дніпрі представники ГО "Стоп корупції" відреагували на запрошення громадської ради при МВС України та прибули, щоб виступити й надати матеріали для резолюції на міжнародній науково-практичній конференції щодо дискусійних питань антикорупційного законодавства.

У Дніпрі триває міжнародна науково-практична конференція щодо дискусійних питань антикорупційного законодавства Фото: СтопКор
Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

Зокрема, представники громадської організації запропонували теми щодо причин і проявів рейдерства та способів протидії цьому негативному явищу. Крім того, йшлося про міжнародний та вітчизняний досвід застосування комунікаційних технологій у трикутнику влада-медіа-організації громадянського суспільства заради того, щоб у такий спосіб викликати реакцію у вигляді антикорупційного соціального інжинірингу.

Саме щодо згаданого вище питання від ГО "Стоп корупції" виступив науковий консультант, відомий медіаексперт та тренер з успішних комунікацій, професор Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, керівник моніторингових проєктів Асоціації "Спільний простір" Олександр Чекмишев.

У панельних дискусіях також беруть участь голова відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" в Дніпрі Артем Мирошниченко та координатор проєктного офісу Леонід Волошенко.

Артем Мирошниченко з головою громради при МВС Володимиром Мартиненком Фото: СтопКор
Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

"Ми стали першими серед тих, хто був інтегрований у навчальний процес Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Дуже раді, що громадська при МВС України запросила нас до участі", – зазначив Мирошниченко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини