У ДБР відкрили два кримінальних провадження через викрадення підприємця працівниками ДФС на Дніпропетровщині

05.07.2019 20:01

У Державному бюро розслідувань взялись за гучну справу щодо тримання в заручниках представниками ДФС підприємця на Дніпропетровщині. Наразі вже відкрито два кримінальних провадження. Про це журналістам "СтопКору" розповіла речниця ДБР.

"У ДБР є 2 кримінальних провадження, які пов'язані з фактами можливого викрадення керівника юридичної компанії працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області. За інформацією, яка була поширена в ЗМІ, було відкрито провадження слідчими управління ДБР, розташованого в Полтаві. Також за заявою потерпілої сторони було відкрито провадження в центральному ДБР. Процесуальні керівники вирішать питання щодо об'єднання цих проваджень в одне і буде вирішене питання, який саме структурний підрозділ ДБР буде проводити розслідування надалі. Таке клопотання нашими слідчими вже було подане", – розповіла вона.

Речниця також додала, що наразі триває досудове розслідування в цій справі.

Нагадаємо, сьогодні під стінами ДФС Дніпропетровщини відбулась акція протесту через викрадення керівника юридичної компанії Кирила Суворова працівниками ДФС. Як розповіли мітингувальники, підприємця майже місяць тримали в заручниках.

Зазначимо, що протести через свавілля ДФС – справа майже звична. Ба більше, в столиці протестувальники навіть влаштовували "податковий майдан" через порушення, які дозволяють собі керівники та працівники структури.

5 днів поспіль 5 громадських організацій і просто небайдужі люди пікетували Державну фіскальну службу України. Активісти виступали проти незаконного вилучення майна під час проведення обшуків у справі страхової компанії "Арсенал Страхування".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини