У ДБР повідомили, що хочуть якнайшвидше розібратись у справі податківця Пенькова, який викрав людину

15.08.2019 17:04

15 серпня у столиці відбулась приватна розмова радника директора ДБР Григорія Ломувських з активістом "Стоп корупції" Олександром Литвиненком.

Активіст "Стоп корупції" поговорив із представником ДБР

"Насамперед він повідомив, що вчора відбулася нарада з патронажною службою, керівництвом ДБР та слідчим по проводженню щодо викрадення працівниками ДФС підприємця Кирила Суворова в Дніпрі. Наразі слідство не може розголошувати відомості про це провадження, оскільки проходить допит свідків. Я тричі наголосив, що Пеньков – злочинець і фігурант справи, тому зізнався про викрадення й тортури Кирила", – розповів активіст.

Ломувських зі свого боку зазначив, що у ДБР чують громадськість і всі, зокрема й прокуратура, зацікавлені у швидкому та об'єктивному розслідуванні справи.

"Пообіцяли також, що як тільки слідство зможе розголосити більше інформації стосовно провадження та щойно з'являться підозрювані у цій справі, громадськість обов'язково повідомлять про це", – додав правозахисник.

Зауважимо, що за словами самого Суворова, Пеньков відібрав у нього документи (паспорт і код) та досі не повернув їх власнику.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини