Не ринком єдиним: у центрі Києва комунальники взялися зносити паркан приватного будинку (фото)

11 жовтня у Києві представники комунального підприємства «Київблагоустрій» узялися зносити паркан біля приватного будинку. Роботи комунальників зафіксували активісти ВГО «Стоп корупції».

Boychenko zahvatil dom na pecherske
Представники «Київблагоустрою» прийшли зносити паркан Фото: СтопКор

«Спочатку представники "Київблагоустрою" намагалися демонтувати паркан, посилаючись на припис про демонтаж. Вони також не зауважили документи, які надавав адвокат власника. Ми запитали, чому вони не повідомили господаря про демонтаж, адже в будинку могли перебувати люди. На що представник КП "Київблагоустрою" відповів, що все зроблено згідно з правилами. Так само адвокат повідомив, що припис зараз оскаржується в суді», – повідомив правозахисник організації Георгій Жариков, який став очевидцем подій у середмісті Києва.

Boychenko zahvatil dom na pecherske
Активіст помітив зв‘язок із Бойченком у діях комунальників Фото: СтопКор

Утім, задум представників КП провалився, знести майно їм не дала охорона. Як повідомив активіст, провівши власне розслідування, він з’ясував, що ця ділянка небайдужа одному зі столичних чиновників – депутату Київради Павлу Бойченку.

«Бойченко до Печерського району не має відношення, оскільки балотувався він у Подільському. Проте всі ми знаємо, що на Печерську – найдорожча земля в Києві. Припускаю, що у Бойченка тут може бути власний інтерес, пов‘язаний із цим будинком. Зокрема, я виявив, що раніше Бойченко виклав відеоролик, у якому він зазначив, що земля, на якій стоїть будинок, належить громаді.  І нібито власник будинку захопив земельну ділянку. Але насправді власник купив цей будинок ще в 93 році та наразі в процесі оформлення землі. Бойченко не зрозуміло як дізнався про цю ділянку та записав відеозвернення просто в Київраді», – сказав Жариков.

Boychenko zahvatil dom na pecherske
Господаря ділянки не попередили про візит Фото: СтопКор

Активіст заявив, що продовжить власне розслідування у цій справі, оскільки «Бойченку варто займатися дорогами на Подолі, а не "віджимати" чужі будинки».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини