У центр Києва стягнули поліцію через анонсовані акції протесту

25.01.2021 13:32

25 січня у центрі столиці побільшало правоохоронців. Через анонсовані акції протесту, поліцію зосередили у центральній частині Києва задля стеження за дотриманням правопорядку.

politsiya pravoohorontsi
Фото: Уніан

Про це повідомили в пресслужбі поліції.

"Аби не допустити порушень громадського порядку під час проведення запланованих акцій у центрі Києва, поліцейські спільно із військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування", - йдеться в повідомленні.

Вказується, що сьогодні у центральній частині Києва анонсовано проведення масових акцій, зокрема і під будівлею Верховної Ради та іншими органами державної влади. Задля забезпечення публічної безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування.

"Організатори заходів анонсували проведення ходи до владних установ. У зв’язку з цим можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці. Тож просимо автомобілістів завчасно планувати свої маршрути руху з урахування вищезазначеної інформації", - зауважили в поліції.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, ряд українських політиків вже привітали Володимира Зеленського з Днем народження.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини