У Чернівцях рівно рік тому був зафіксований перший випадок коронавірусу

05.03.2021 00:39

У Чернівцях рівно рік тому був зафіксований перший в Україні випадок коронавірусу. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 3 березня, передає ТСН.

Koronavirus
Фото: ndtv.com

"Рівно рік тому ми зафіксували в Україні першого хворого на COVID-19. Це відбулося 3 березня 2020 року. Саме з цієї дати Україна прокинулася в новій реальності. Це рубікон, від якого почався відлік боротьби наших медиків зі світовою пандемією коронавірусу", - зазначив він.

Що відомо:

  • Чоловік з жінкою подорожували країнами, де був зафіксований COVID-19. Родина повернулася в Україну з Італії 26 лютого через румунський аеропорт. Приїхавши додому, пара самоізолювалася, але за два дні у чоловіка з'явилися симптоми інфекційного захворювання. Він звернувся до сімейного лікаря та виконував усі його вказівки. 29 лютого, ввечері, у чоловіка з’явилися певні симптоми, що потребували консультації у інфекційній лікарні. Хворий був госпіталізований до обласної клінічної лікарні, яка визнана госпітальним центром.

"Вони подорожували з 21 числа, симптоми з’явилися 28 лютого, госпіталізація відбулася 29 числа і 1 березня були проведені вірусологічні дослідження, які завершились учора пізно ввечері. Симптоми наразі: лихоманка і сухий кашель", - сказав тоді заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Шмигаль заявив про можливу передачу надлишків COVID-вакцини приватним клінікам.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини