У Британії розпочалася масова вакцинація людей від COVID-19

08.12.2020 09:44

8 грудня у Британії розпочався V-Day, який означає собою початок масової вакцинації населення країни. Повідомляється, що першими вакцинують літніх людей та медичних працівників.

vakcina korona
Фото: РБК-Україна

Про це пише РБК-Україна з посиланням на BBC.

Повідомляється, що сьогодні в Британії почався так званий V-Day - старт програми масової вакцинації. Очікується, що на першому етапі близько 70 медичних центрів в Британії будуть робити щеплення вакциною Pfizer/BioNTech людям старше 80 років і медикам. Ця країна стала першою в світі, яка почала застосовувати вакцину Pfizer. При цьому вакцинація не буде обов'язковою.

"Ми згадаємо сьогоднішній день, V-Day, як ключовий момент у нашій боротьбі з цією жахливою хворобою", - заявив міністр охорони здоров'я Метт Хенкок і додав, що тепер видно "світло в кінці тунелю".

За словами прем'єра Бориса Джонсона, жителям Британії все одно слід дотримуватися Зимового плану COVID і обмежень, встановлених для кожного регіону.

Передбачається, що вакцинація триватиме як мінімум до весни. На сьогодні доступно 800 000 доз, але уряд вже розмістив замовлення на 40 млн. Більша частина з них стане доступною тільки в наступному році.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Британія схвалила використання вакцини проти COVID-19 від Pfizer і BioNTech.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини