У БПП назвали найбільш зручного для Кремля кандидата в президенти України

15.01.2019 15:01

Голова фракції БПП Артур Герасимов під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій зачитав цитату з іноземного видання, в якій йшлося про те, що найбільш зручним кандидатом в президенти для Путіна є Юлія Тимошенко. Про це інформує видання Zik.

Голова фракції БПП наголосив, що 2019 рік стане вирішальним для України, адже Кремль зрозумів, що нашу країну не скорити воєнною силою, тому всі свої зусилля спрямує на те, щоб на президентських виборах у березні виграв прокремлівський кандидат. З його слів, найближчі вибори – це не лише політична баталія між опонентами, а й битва світоглядів – західної демократії із російським імперіалізмом. Артур Герасимов зауважив, що так вважають не лише в Україні, а й такою є позиція і міжнародної спільноти. Він англійською зачитав під час Погоджувальної ради цитату з видання "The Economist", а потім переклав прочитане.

"Ще більш ускладнює ситуацію із виборами Президента України те, що у виборах візьмуть участь не тільки українці. Володимира Путіна найбільше влаштує Тимошенко. Він уже мав справу із нею раніше і вбачає у ній однодумця – цинічну популістку, готову до будь-яких угод", – процитував Артур Герасимов.

У відповідь нардеп від «Батьківщини» Андрій Кожем’якін нагадав про інших політиків, які виступали проти Тимошенко, проте "не так креативно", ніж парламентар, який «зачитував цитати англійською мовою»: "І, до речі, це дуже добре, бо коли на наступному засіданні Погоджувальної ради цей же товариш нам зачитає арабською або китайською мовою, будемо знати, що одним поліглотом стало більше, які знайшли місце у політичній силі, що не бажає українському народу добробуту".

Читайте також: "Благодійний Фонд Пінчука проспонсорував доньку кандидата в президенти Гриценка на 1,4 мільйони гривень – ЗМІ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини