У боргах як у шовках: проти депутата Дриги відкрито кримінальне провадження за фактом шахрайства

26.12.2018 11:26

Ця історія розпочалась ще 12 років тому. Тоді бізнесмен та місцевий депутат Вадим Дрига взяв кредит на суму 3 з половиною мільйони гривень. За рік наш герой взяв у банків ще мільйон доларів. Проте з’ясувалося, що сплачувати відсотки і повертати борг місцевий депутат навіть не збирався.

Сума, яку винен депутат Кропивницької міськради, просто вражає – 234 млн грн. До речі, бюджет усього Кропивницького складає 2,5 мільярди. Виходить, що горе-кредитор заборгував банкам майже десяту частину усього бюджету міста.

Після отримання мільйонних кредитів місцевий депутат, як то кажуть, «зникає з радарів» та систематично не виплачує гроші. За фактом шахрайства Головне управління національної поліції відкриває на пана Дригу кримінальне провадження.

Та бізнесмен поводиться настільки зухвало, що подає зустрічні позови і хоче визнати кредитні договори недійсними. Мовляв, нікому я нічого не винен. В той час, як у звичайних українців відбирають квартири за борги, депутат із Кропивницького продовжує спокійно жити, хоча і заборгував майже 10 мільйонів доларів. І усе це сходить йому з рук, зокрема, і через затягування справи в судах. У рідному Кропивницькому йому вдалося отримати рішення суду, яке робить його «недоторканним» – це заборона на перереєстрацію заставного майна. Тобто на сьогодні банки не можуть отримати іпотечну нерухомість в якості боргу за неповернення кредитів.

Деталі цієї заплутаної історії – у репортажі Кирила Вольного з Кропивницького:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини