У богослужіннях на Великдень взяли участь майже 130 тисяч вірян

19.04.2020 13:17

В Україні на Великдень до храмів прийшли 130 тисяч вірян: порушено одне кримінальне провадження.

Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко у Facebook, передає "Прямий".

"Участь у богослужіннях взяли майже 130 000 громадян. І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень", - повідомив він.

За його словами, загалом святкові богослужіння проводилися у 13 658 храмах в усіх регіонах держави. Публічну безпеку і порядок забезпечували 26 500 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України.

Також впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад десяти вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у дев'ятнадцятьох культових спорудах на території тринадцяти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі.

Так, порушення карантинних обмежень під час богослужінь зафіксовані у Донецькій області - чотири, у Дніпропетровській, Запорізькій та у місті Києві - по два, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях - по одному.

На цей час поліцейські склали три адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення у Запорізькій, Рівненській та Чернігівській областях.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини