У Білорусі чимало медиків відмовляються вакцинуватися “Супутником”

04.02.2021 19:39

У Білорусі розпочали вакцинацію груп ризику, в яку входять і медичні працівники, російською вакциною "Супутник V". Однак процес не йде активно, адже чимало людей відмовилися від щеплення сумнівною вакциною. Про це повідомляє "Білоруський Партизан", передає "24 Здоров'я".

Vakcynaciya
Фото: Укрінформ

Як розповіла співробітниця однієї з дитячих поліклінік міста, щепитися російською вакциною нікого не змушують, але в їхній медичній установі людей, які готові щепитися "Супутником" добровільно, є зовсім не багато.

"У нашій поліклініці з двадцяти людей щеплення зробили лише завідувачка і старша медсестра. Про побічні ефекти від вакцини точно не скажу, але, схоже, у старшої медсестри вони були", – розповіли виданню.

Керівництво поліклініки про причини відмов від вакцинації медичний персонал не розпитує, але в приватних розмовах лікарі і медсестри критично висловлюються про російську вакцину.

Медики сумніваються в ефективності "Супутника". Додамо, що днями медичне видання "The Lancet" оцінило ефективність цієї вакцини в 91,6%.

Водночас російська вакцина від коронавірусу "Супутник V" навіть не пройшла третьої стадії клінічних випробувань за вимогами Євросоюзу. Відомо, що близько 60% росіян не готові вакцинуватися "Супутником V".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, МОЗ планує витратити 10 мільйонів гривень на дослідження поведінки гомосексуалів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини