У Бердичеві працевлаштовують депутатів на комунальні підприємства

08.02.2021 13:25

У Бердичеві на Житомирщині голову депутатської комісії з питань ЖКГ призначено директором МКП «Бердичівкомунсервіс». Активісти вбачають у цьому корупцію і конфлікт інтересів. Про це повідомили представники Бердичівського відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції".

Фото: сайт Бердичівської міської ради

Три тижні тому у комунального підприємства "Бердичівкомунсервіс" з’явився новий директор - безробітний депутат міської ради від ОПЗЖ Олександр Валеня. Згідно з його декларацією про доходи депутат ніде не працює, доходів не отримує, заощаджень не має, натомість його родина має будинок на 84 квадратних метри, записаний на дружину, дві земельних ділянки та автівку.

Олександр Валеня очолює депутатську комісію з питань ЖКГ, а отже, має контролювати роботу комунальних підприємств міста.

«Згідно з внутрішніми документами міської ради, "Бердичівкомунсервіс" підконтрольний постійній депутатській комісії з питань ЖКГ. Саме ця комісія має здійснювати контроль за роботою "Бердичівкомунсервісу", перевіряти його діяльність, вживати заходів для усунення виявлених порушень. А головою цієї комісії є депутат міської ради… Олександр Валеня», - пояснюють бердичівські антикорупціонери.

Новопризначений керівник МКП "Бердичівкомунсервіс" Олександр Валеня. Фото: сайт Бердичівської міської ради

Тобто, виходить, що працевлаштований депутат – голова комісії з ЖКГ сам себе має тепер перевіряти, контролювати і робити висновки про свою ж роботу на новій посаді.

«А куди дивиться головний бердичівський антикорупціонер, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Василь Толочко? У нього під носом — чиста корупція вже з боку нових депутатів, а реакції – нуль», — питають бердичівські активісти.

Зазначимо, раніше "СтопКор" повідомляв про розкрадання 15 млн грн з міського бюджету Бердичівської громади.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини