У Бердянську підпалили будинок одного зі співвласників ПрАТ «Азовкабель»

У Бердянську сталась спроба підпалу будинку одного зі співвласників ПРАТ «Азовкабель». Про це стало відомо журналістам «СтопКору».

Berdyansk 1
Підпал пов’язують із рейдерством підприємства Фото: СтопКор

«На світанку в оселю кинули 5-6 коктейлів Молотова. Кілька банок із запальною сумішшю потрапили до будинку, а саме до кімнати, де спала 8-місячна дитина», — зазначають журналісти «СтопКору».

Причина нападів – корпоративний конфлікт на ПрАТ «Азовкабель». Один із партнерів через своє злочинне минуле використовує зв'язки у кримінальному світі та намагається залякати співвласників компанії.

Це вже повторний напад на будинок і спроба підпалу.

Попередня сталась 16 червня. Досі жодних слідчих дій за цим фактом місцева поліція не провела.

Berdyansk 2
Постраждалі пов’язують підпал із членом наглядової ради компанії Дмитром Танцюрою Фото: СтопКор

«Після незаконного захоплення підприємства, буквально через кілька тижнів, були в телефоні погрози моїй дружині - і з приводу того, що ми заберемо у вас все майно, всі корпоративні права, що залишилися, і ряд ще не дуже цензурних речей, які не хотілося б вимовляти. І ось, у червні було здійснено підпал будинку, де ми проживаємо сім'єю, з маленькими дітьми. Близько 6-7 пляшок запальної суміші кинули у вікна нашого будинку. На щастя, ніхто не постраждав. Було зафіксовано та внесено дані до ЄРДР. На жаль, нікого навіть не допитали - жодного з членів нашої сім'ї, так би мовити, постраждалих, - і взагалі нічого з цією справою не сталося», — зазначає колишній керівник підприємства, власник будинку Олексій Савченко.

Наразі, підпали повторюються.

Постраждалі підозрюють тих самих людей — Олексія Козаченко та Дмитра Танцюру, які неодноразово використовували рейдерські методи.

http://fb.watch/966BFr4Q8I/

Журналісти «СтопКору» провели розслідування щодо конфлікту на ПрАТ «Азовкабель». І встановили фігурантів цієї справи. А також показали, хто задіяний у схемі рейдерства підприємства.

Усі деталі дивиться у нашому розслідування, яке незабаром вийде.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини