У 5-ти областях школи закрили на карантин

28.01.2020 11:02

Навчальний процес тимчасово зупинили у школах Житомирської, Одеської, Донецької, Сумської та Запорізької областей. Причина- зростання кількості хворих на грип та ГРВІ. 

Зокрема в.о. начальника управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Ірини Шкап зазначила, що у класах часто відсутні 20- 30 дітей через хворобу, тому з 27 січня по 5 лютого школи не працюватимуть.

В Одеській області карантин запровадили на 2 тижні.

Крім того, повідомляється, що дитячі садочки теж призупинять роботу, якщо кількість хворих у групах перевищуватиме 20%.

На Донеччині не працюють 59 навчальних закладів та ще в 9 школах частково призупинили роботу.

Повністю закриті на карантин 18 шкіл у Добропіллі, 16 – у Покровську, 10 – у Селидовому, 9 – у Мирнограді, 4 – в Новогродівці, по одній – у Лимані та Мангушському районі. Частково – у Маріуполі (7) та Краматорську (2).

На Вінниччині на карантин закрили 13 шкіл у Барському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Мурованокуриловецькому та Тиврівському районах.

У Запоріжській області було призупинили навчання в школах Бердянська, а також у Тимошівській ЗОШ Михайлівського району, Молочанській ЗОШ Токмацького району, Новоолексіївському НВК Приморського району та Владівській ЗОШ Чернігівського району.

Крім того, частково припинений навчальний процес в 51 класі 27-ми шкіл області (з них: 23 навчальні заклади в м. Запоріжжя, а також школи Василівського, Вільнянського, Запорізького та Чернігівського районів).

У Сумській області вирішили діяти на випередження, оскільки в області грип досяг порогового рівня (527,8 осіб на 100 тисяч населення),  саме тому навчальний процес було призупинено в 15 школах області. Про це повідомляє "Вголос".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини