У 2020 році майже 2,5 тисячі корупціонерів отримали підозри, – Богдан Хмельницький

10.12.2020 12:05

Україна – серед світових антилідерів за рівнем корупції. Тож внесок громадських антикорупційних об’єднань та їхніх осередків у боротьбу з цим явищем – неоціненний. Лише за рік юристи ГО «Стоп корупції» опрацювали майже 3 тисячі звернень громадян за фактами зловживань і порушень. Про це повідомив адвокат, співзасновник організації Богдан Хмельницький під час всеукраїнського форуму, що розпочався у столиці 10 грудня.

Khmelnitskiy_forum1
Богдан Хмельницький Фото: СтопКор

«Я вважаю, що наша організація – одна з тих, хто піднімає цей антикорупційний рейтинг, вона бореться з корупцією.

Якщо дивитися за цифрами, то близько 3 тисяч громадян звернулися до нашого юридичного блоку, люди звертаються, скаржаться. Цього року Генпрокуратура порушила 7 тисяч кримінальних справ і 2420 корупціонерів вже отримали підозри, зараз справи перебувають у судах», – зазначив він.

Forum3
У столиці офіційно відкрили антикорупційний форум Фото: СтопКор

Крім того, близько 1200 запитів і звернень правозахисний блок «СтопКору» спрямував у правоохоронні органи.

Нагадаємо, 10 грудня у столиці офіційно відкрили всеукраїнський антикорупційний форум, присвячений міжнародному Дню боротьби з корупцією.

До участі у заході запрошено представників ГО «Стоп корупції» з усіх регіонів України. За п’ять років існування проєкту «Стоп корупції» в Україні відкрили 80 регіональних осередків.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини