Тисяча гривень за повний курс вакцинації: Рада ухвалила законопроєкт

Депутати Верховної Ради України ухвалили у першому читанні законопроєкт, який передбачає виплату однієї тисячі гривень українцям, що пройшли повний курс вакцинації. 

rada
Верховна Рада ухвалила законопроєкт про виплату тисячі гривень за повний курс вакцинації Фото: РБК-Україна

Верховна Рада під час засідання 18 листопада ухвалила у першому читанні законопроєкт, що передбачає виплату заохочень для громадян, що пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу.

Проєкт закону "Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" підтримали 259 нардепів.

Передбачається, що така ініціатива допоможе додатково профінансувати найбільш постраждалі від пандемії ковіду галузі бізнесу. На реалізацію програми із державного бюджету планується спрямувати 6 мільярдів гривень.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Президент Зеленський розказав, що з 19 грудня українці, що пройшли повний курс вакцинації, почнуть отримувати по одній тисячі гривень на свої віртуальні картки в "Дії".  За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнес-клуб, квиток у кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр або купити квитки для мандрівок усередині країни на внутрішні авіа- та залізничні перевезення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини