Тиск на бізнес в Україні: спалене у центрі Києва BMW належало власнику магазина хутра (оновлюється)

BMW X5, яке сьогодні палало на столичній вулиці Велика Васильківська належало підприємцю Світліну Євтімову. За попередніми даними, він володіє мережею магазинів одягу зі шкіри та хутра "Alberta". Як він розповів у коментарі "СтопКору", свідки події бачили, як невідомий молодий чоловік підійшов до машини та щось підкинув, після чого вона загорілась. 

pidpal avto Evtimova
BMW Євтімова згоріла вщент Фото: СтопКор

"Свідки сказали, що молодий чоловік підійшов, щось підкинув та підпалив. Вони вже дали покази. Хто і звідки це був – поки не можу сказати. Конкуренти звісно що в мене є", – зазначив він.

Svitlin Evtimov
Світлін Євтімов Фото: СтопКор

Правоохоронці наразі не можуть коментувати справу та займаються слідчими діями.

Нагадаємо, сьогодні поблизу метро "Палац Україна" автомобіль Євтімова згорів вщент. Полум'я перекинулось і на автівку Acura, що стояла попереду.

pidpal avto Evtimova
Автівка, що стояла попереду теж постраждала Фото: СтопКор

Рятувальники загасили пожежу.

Зазначимо, тиск на бізнес в Україні силовими методами доволі поширена практика. У Києві з цього питання великі підприємці навіть проводили круглий стіл для обговорення цієї проблеми. Серед присутніх були депутат Київради В’ячеслав Соболєв, який втратив сина, відома українська бізнесвумен Людмила Русаліна, яка неодноразово заявляла про погрози та замах на вбивство, Денис Пащенко, брат убитого бізнесмена Ігоря Пащенко та інші.

prestsentr stop coruptsii
Фото: СтопКор

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 22 липня у центрі Києва серед білого дня горіли BMW та Acura.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини