Тищенко не знає, що робили нардепи в його ресторані

13.05.2020 10:23

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко стверджує, що в його ресторані не працює ніякий "штаб". Він також не знає, для чого в ресторан навідувалися нардеп Антон Яценко та інші гості. 

Тищенко каже, що його слова про роботу штабу в ресторані неправильно зрозуміли.

"Щодо штабу, дивіться, я знаю, звідки ви взяли інформацію. Ви можете зайти в мій інстаграм. Я пишу, що "Всі ресторани працюють на доставку, дотримуючись усіх правил. У "Велюрі" буваю по роботі штабу або для персональних зустрічей". Розумієте, в чому казуїстика вирваних слів із тексту?" - розповів Тищенко.

"Журналісти тиждень знімали одних і тих же людей. Це народні депутати, які приходили на зустрічі. І я, якщо ви пам'ятаєте, очолюю передвиборчий штаб міста Києва Зе!Команди. Тобто фактично я є представником президента в місті Києві та здійснюю контроль за розпорядженнями указів президента. Грубо кажучи, все, що президент говорить з екранів, я маю проконтролювати - як місцева влада виконує укази президента. Все. Чітко і зрозуміло. В умовах карантину, найжорсткішого, жорсткого карантину, це робити дуже складно. І фактично всі наші установи перебувають сьогодні в закритому режимі. Все просто. Це зручне місце розташування, тому що в першу чергу я там збираю допомогу, яку потім я передаю лікарням, семи опорним лікарням, і в тому числі, я вийшов вже за рамки опорних лікарень і передаю допомогу і тим лікарням, які звертаються до нас у штаб", - пояснив "слуга народу"  в інтерв'ю Українській правді

На запитання, що в закладі робив нардеп Антон Яценко Тищенко сказав:

"Я не можу контролювати дії народного депутата Яценка. Він до мене не приїжджав, і я не контролюю пересування Яценка по Києву".

Він також каже, що Віталій Кисіль, який працює у "Метінвесті", також з ним не зустрічався: "Пан Кисіль. Ні, теж не зі мною зустрічався".

Нардеп стверджує, що не може відповідати за те, що відбувається в ресторані тоді, коли його немає.

"Я хочу, щоб ви чітко розуміли, що ресторан "Велюр" - це заклад громадського харчування. Якщо ресторан закритий - то це приміщення може використовуватися ... Це не комунальна власність, це не оренда, це приватна власність. Тобто фактично, ви можете закрити це підприємство і просто там жити. Тому там проходили тільки приватні зустрічі, ну не знаю, може бути, якщо вам хочеться гарне слівце, за закритими дверима. Просто так туди потрапити - нереально і неможливо. Ви можете тільки отримати за попереднього замовлення їжу, де ви маєте показати номер замовлення і тоді вам цю їжу віддадуть. Але там всередині, в ресторані, ніхто не їсть. Якщо ми хочемо просто про "Велюр" зараз говорити, я пропоную поговорити конкретно про "Велюр". Ми вийдемо з карантину, все розповім. Мені складно говорити про те, що відбувається у "Велюрі" під час моєї відсутності, розумієте? Вони не до мене приїжджали. Мені нема чого приховувати, я відкрита людина, мене знає вся країна. Київ мене знає, всі мене знають і я знаю в Києві всіх", - резюмував Тищенко.

Раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що Володимир Зеленський мав "жорстку" розмову з нардепом фракції влади "Слуга народу" Миколою Тищенком, чий ресторан викрили журналісти на порушенні карантинних обмежень.

Нагадаємо, наприкінці квітня журналісти з’ясували, що ресторан "слуги народу" Миколи Тищенка в центрі Києва приймає ВІП-гостей попри карантин. Сам Тищенко пояснив: "У ресторані відбуваються особисті зустрічі. Це такий штаб".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини