Тищенка за бійку з Леросом можуть виключити зі «Слуги народу», – Качура

Уже на наступному засіданні фракції «СН» її нардепа Миколу Тищенка можуть виключити з неї за бійку в Раді з нардепом Гео Леросом, заявив депутат ВР від президентської партії Олександр Качура.

biyka Tishchenka z Lerosom
Бійка Тищенка з Леросом Фото: телеграф

Питання про виключення нардепа Тищенка зі «Слуги народу» можуть розглянути вже на наступному засіданні фракції. Про це в етері політичного ток-шоу заявив депутат «Слуги народу» Олександр Качура, який зізнався, що йому соромно за дії колеги нардепа Тищенка.

«Мені соромно за дії окремих колег. Ми в парламентсько-президентській республіці живемо, де потрібно з'ясовувати стосунки відповідно до регламенту. Думаю, що якщо буде необхідність, ми розглянемо це питання (про виключення Тищенка — ред.) на наступному засіданні фракції. Друге: парламентський комітет встановить провину. Це не передбачено регламентом і цьому треба дати оцінку», — заявив Качура в етері каналу «Україна 24».

Нагадаємо: 

  • Гео Лерос виступав у Верховній Раді стосовно проваленої операції українських спецслужб із затримання «вагнерівців». Він заявив, що українцям цікаво знати, «хто з цієї парочки – пан Зеленський чи його секретар Єрмак – злили цю спецоперацію».
  • Народний депутат Микола Тищенко напав на свого колегу Гео Лероса під час виступу на трибуні ВР і почав тягати його залою парламенту.
  •  Згодом Гео Лерос та Микола Тищенко у кулуарах парламенту прокоментували бійку в Раді. Нардеп «Слуги народу» пояснив, що напав на Гео Лероса, «захищаючи честь Президента та народу України». Своєю чергою Гео Лерос зазначив, що не скаржитиметься на Тищенка депутатському комітету з питань етики.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у ВР сталася бійка між Кивою і Лозинським. Нардеп від «Голосу» запропонував заборонити вхід у парламент журналістам із телеканалів Медведчука.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини