Типаж зовнішності: як знайти свій стиль раз і назавжди6

23.05.2020 04:05

Для того, щоб підбирати правильні образи і завжди добре виглядати, важливо знати лише одне – ваш типаж зовнішності. Вивчивши власний типаж, ви з легкістю зможете сформувати гардероб і підібрати аксесуари, які підкреслять ваші достоїнства.

У 1980-х роках стиліст Девід Кіббі представив публіці нову ідею типування зовнішності. Її базою стало визначення стилю одягу, зачіски і колірної гами в залежності від приналежності жінки до того чи іншого типажу. Кіббі запропонував два – жінка Інь і жінка Янь, пише marieclaire.ru.

Класифікація Кіббі: типажі і підтипи

Проаналізувавши зовнішні дані багатьох жінок, стиліст встановив цікаву закономірність – більшість з них схожі: плавні риси обличчя, пухкі губи, великі очі, округлі плечі, м'які лінії тіла – це жінки Інь. Вилиці, точені контури тіла, геометричні форми – жінки Янь.

Кіббі вивів 5 основних типажів, які доповнюють 13 підтипів (сполучень, коли один доповнює інший психотип, не замінюючи його), і винайшов для них ключ до ідеального стилю.

5 базових типажів:

dramatic — чистий Янь;

romantic — чистий Інь;

classic — повне гармонійне поєднання Інь та Янь;

natural — взаємовигідний союз з помітними Інь і Янь характеристиками;

gamine — зіткнення Інь та Янь із збереженням контрастів.

Принципи визначення свого типажу

Девід Кіббі ввів у моду поняття типування за зовнішністю. Для того щоб розібратися з особливостями своєї зовнішності, важливо визначити, які риси в ній найяскравіші. Як правило, до них відносяться: зріст, обличчя та фігура.

У неї округле, виразне, трохи повненьке обличчя з помітними щічками. Лицьові кістки акуратні і маленькі, при цьому ніс, вилиці і підборіддя широкі і пухкі. Очі великі, мигдалеподібні або напівприкриті.

Фігура – класичний "пісочний годинник". Груди і стегна округлих форм, талія тонка, руки і ноги м'які і повненькі з невеликими широкими долонями і ступнями. Лінія плечей м'яка, похила.

Таким дівчатам експерти рекомендують романтичні і в класичному розумінні жіночні вбрання з акцентом на талії і без геометрії, а також м'яку пастельну гаму. Від різкості і активних кольорів варто відмовитися і в макіяжі.

Зоряні представниці: Елізабет Тейлор, Мерилін Монро, Кейт Уінслет, Дрю Беррімор.

Natural - жінки зростом 160 см і вище.

У них широке обличчя з кутастими вилицями і підборіддям. Щоки переважно запалі, очі мигдалеподібної або круглої форми, невеликі або середнього розміру. Губи тонкі і прямі.

Фігура - "квадрат", з широкими плечима, округлості відсутні. Груди, талія і стегна знаходяться приблизно на одній лінії.

Джерело: Gazeta.ua

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X