Тимошенко та Власенко отримали 11 мільйонів доларів компенсації – подробиці

11.05.2020 11:46

Американська фірма Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom, яка в 2012 році підготувала "незалежний" звіт Мін'юсту у справі Юлії Тимошенко, виплатила колишньому прем'єр-міністру та її помічникові Сергію Власенко близько 11 млн доларів в рамках досудового врегулювання. У компанії визнали, що доповідь була "суперечливою"

У компанії визнали, що доповідь створювалась адвокатами в інтересах Віктора Януковича, політичним консультантом якого був Пол Манафорт. Саме Манафорт і організував роботу зі Skadden.

Також, одним з авторів доповіді був юрист Алекс ван дер Зваан, зять російського мільярдера Германа Хана з найближчого оточення президента Росії Володимира Путіна.

Минулого року Тимошенко та її адвокат Сергій Власенко звернулися в юридичну компанію Reid Collins & Tsai, щоб вивчити можливість суду зі Skadden. Після цього американська компанія вирішила виплатити їм компенсацію.

Гроші надійшли в Україну через рахунки Reid Collins & Tsai, а сам Skadden не згадується у виплатах. Згідно з даними New York Times, Тимошенко і Власенко отримали по 5,5 млн доларів кожен. Депутат Власенко вказав ці надходження у своїх деклараціях як "іноземний дохід", а Тимошенко - як "компенсацію збитків, нанесених політичними репресіями 2011-2014",  пише New York Times.

Раніше, Юлія Тимошенко задекларувала "грошову компенсацію", але відмовлялася повідомити, за що отримала гроші в США,заявивши близькому оточенню: "Погаласують день-два і заспокояться".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини