Тимошенко хотіла стати головою ТКГ у Мінську замість Кучми

04.08.2020 09:34

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко просила главу Офісу Зеленського Андрія Єрмака призначити її головою української делегації в Тристоронньої контактної групи по Донбасу замість Леоніда Кучми, який добровільно покинув свій пост.

Timoshenko1
Фото: ДТ

Про це на своїй сторінці в Facebook написав представник окремих районів Донецької області в делегації, журналіст Сергій Гармаш.

За його словами, під час зустрічі глава Офісу президента 3 серпня Єрмак розповів про наміри Тимошенко. Але після однієї розмови вона вже не виходила більше на зв'язок.

"Єрмак розповів, як два тижні тому до нього приходила Юлія Володимирівна. З пропозицією зробити її главою делегації замість Кучми. Сказала, що в неї є план і вона підключить всі свої дипломатичні зв'язки, і в Росії і на Заході. А потім пропала, так плану і не представивши ... ", - написав Гармаш.

Також журналіст зазначив, що 3 серпня Тимошенко ініціювала створення спеціальної парламентської місії по відновленню миру в Україні і повернення тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, 28 липня другий президент України Леонід Кучма повідомив про те, що виходить з Тристоронньої контактної групи по Донбасу. На місце глави делегації претендували Леонід Кравчук і віцеперм'єр-міністр з питань ТОТ Олексій Резніков.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини