Тягнибок i “лiки проти раку”. Експерименти на дiтях

07.02.2020 23:08
Тягнибок i"лiки проти раку". Експерименти на дiтях
Тягнибок i "лiки проти раку". Експерименти на дiтях

* Доктор Новицький i полiтик Тягнибок влаштовували спекулятивнi рекламнi акцiї з передачi "протиракових лiкiв" дiтям, щоб створити в суспiльствi враження їх абсолютної безпечностi *Провiднi вченi США, Європи та Африки письмово пiдтвердили, що препарат “Україн” не лише не може лiкувати рак, але й небезпечний для здоров’я        

   ...“Я дуже рада, що Новицького заарештовано...” — так закiнчить свого листа у вiдповiдь на запит газети “Експрес” Еннi Панцер, провiдний науковець Унiверситету Преторiї (University of Pretoria). Вона була головним дослідником у групi авторитетних фахiвцiв, яким доктор Новицький надiслав препарат iз назвою “Україн” для лабораторних випробовувань. Доктор Новицький у заявцi на дослiдження стверджував: “Україн” лiкує рак, знищуючи хворi клiтини i не чiпаючи здорових. Доктор Новицький також запевняв: препарат “Україн” абсолютно не токсичний.

   Ми звернулися до цього унiверситету неспроста. Цей заклад був у перелiку чотирьох наукових установ, якi, зi слiв доктора Новицького, пiдтвердили “блискучi антираковi властивостi” препарату “Україн”. Доктор Новицький любив похизуватися тим, що препарат “Україн” дослiджували авторитетнi науковцi. Вiн це часто повторював на прес-конференцiях, в iнтерв’ю, в iнтернетi — на сайтах, якi належать його фiрмi “Новiцькi Фарма”. Не вiдставала вiд Новицького i полiтична партiя “Свобода”. У її партійному електронному виданні досі чимало статей, де розхвалюють “Україн” i Новицького.

   Ось лише кiлька цитат з цього партiйного видання:  

“Дванадцять унiверситетiв свiту довели, що “Україн” знищує раковi, а не здоровi клiтини, а ефект вiд лiкування, на вiдмiну вiд традицiйної терапiї, можемо спостерiгати вже з першого дня”.

Назви унiверситетiв, на жаль, партiя “Свобода” не зазначила.

Доктор часто допомагає українцям, передаючи на Батькiвщину ампули з препаратом. Тож 6 жовтня вiн учергове полетiв в Україну, аби передати тисячу ампул з “Україном” хворим українським дiтям, особливо тим, у яких немає засобiв для лiкування страшної недуги”.

“Пiсля вдалого початку спiвпрацi з народним депутатом України Олегом Тягнибоком Василь Новицький ще двiчi безкоштовно передавав партiї свого препарату українським дiтям — по 500 та 5000 ампул”.

Читайте также: Стало известно, какой зарубежной недвижимостью владеют самые богатые люди Украины

“Олег Тягнибок допомiг знайти “Україн” для чорнобильських дiтей...”

“Нагадаємо, що спiвпраця лiдера ВО “Свобода” Олега Тягнибока, який вже тривалий час поспiль займається органiзацiєю допомоги дiтям, котрi постраждали вiд Чорнобиля, з фiрмою “Новiцькi Фарма” та безпосередньо з доктором Василем Новицьким почалася кiлька рокiв тому”.

   Чому партiя “Свобода” так багато уваги присвячувала докторовi Новицькому та препарату “Україн”? Чому доктор Новицький i Олег Тягнибок, керiвник партiї, так часто з’являлися разом, так багато спiльних акцiй проводили? На сьогоднi ми вже знаємо вiдповiдь на це запитання. Родина Тягнибокiв i Новицький є спiввласниками фармацевтичного бiзнесу в Українi. Так, не дивуйтесь, i мати Тягнибока, i його рiдний брат Андрiй, теж, до речi, народний депутат, — спiввласники фiрми, яка активно займалася продажем “Україну” понад п’ятнадцять рокiв!

   Олег Тягнибок був таким собi, якщо хочете, обличчям цього бiзнесу. У маркетингу торгівлі такий прийом часто використовують: щоб товар краще сприймали споживачi, вiдомi люди беруть участь у рiзних акцiях i щось розповiдають про цей товар, комусь його передають i т. д. Це така собi прихована реклама, яка має дiяти на пiдсвiдомiсть нових покупцiв.

   Новицький i Тягнибок спiльно створювали iлюзiю, що препарат “Україн” допомагає дiтям. Образ важкохворої дитини i полiтик, який передає їй дорогi лiки безплатно, — це виглядало так зворушливо для глядача i читача. Люди, хворi на рак, також вiрили в цю iлюзiю. Ще б пак, якщо препарат передають НАВIТЬ дiтям, то вiн мав би бути особливо безпечним, особливо перевiреним.

   На жаль, це була лише iлюзiя, яку вмiло створювали махiнатори, котрi мали дуже чiткi й далекосяжнi цiлi.

   Кiлька тижнiв тому, почавши розплутувати цей хитромудрий фармацевтично-полiтичний клубок, ми досить швидко збагнули, що криється за страхiтливим бiзнесом. І наше перше завдання було дуже просте: зупинити продаж речовини невiдомого походження, яку досi через iнтернет пропонують людям як “чудодійні ліки”.

   Саме тому ми були змушені вдатися до шокуючого прийому: опублiкували фото могил найближчих родичiв однопартiйцiв Тягнибока i Новицького, якi померли останнiми роками. Чому ми це зробили? Бо всi вони померли ВIД РАКУ. Начебто чудодiйний препарат, який рекламувався як замiнник хiмiотерапiї, як “успiшнi лiки проти раку”, не допомiг навiть найближчим для Тягнибока та Новицького людям. Це — факт, який нiхто не може поставити пiд сумнiв. Ми надрукували цi важкi для сприйняття фото, аби, можливо, зберегти чиєсь життя вiд аферистiв, якi досi вишукують нових жертв.

  Звiсно, фото могил рiдних Тягнибока та Новицького, що померли вiд раку, тодi як родина Тягнибока та Новицький масштабно продавали “чудодiйнi антираковi лiки”, — це був важливий, але не єдиний доказ, що кидав тінь на “Україн”. Цими днями я часто чув думку: так, могили — це дуже переконливо, але ж я читав (читала), що науковцi пiдтвердили “унiкальнi властивостi” препарату. Є така категорiя людей, якi все ставлять пiд сумнiв, навiть вмирати хочуть за iнструкцiєю.  Тому ми проаналiзували сотнi виступiв, iнтерв’ю, статей, присвячених “Україну”, щоб знайти точнi назви наукових установ, якi дослiджували “Україн”. Зауважили цiкаву деталь: у бiльшостi матерiалiв йшлося про абстрактнi, розмитi факти: “унiверситети пiдтвердили”, “вiдповiдно до дослiджень вiдомого наукового центру” i т. д. Зрештою, таки вдалося знайти кiлька конкретних назв. Точнiше, п’ять. Це Нацiональний iнститут раку (США), Рочестерський унiверситет (США), Тюбiнгенський унiверситет (Нiмеччина), Нацiональний медичний унiверситет iм. Богомольця (Україна).

   П’ятим у багатьох матерiалах згадується такий собi Iнститут боротьби з раком (пiстряком) у Вiднi.

Читайте также: Коломойский деолигархизировал Ахметова на 1,3 миллиарда

   Перед нами стояло непросте завдання: у короткi термiни отримати вiд провiдних вчених у рiзних країнах свiту письмовi висновки щодо препарату “Україн”. Час був на вагу золота, адже цю каламуть пiд рiзними назвами досi продають в Українi. Три тижнi наполегливої працi, десятки листiв, i вiдповiдi вiд чотирьох з п’яти згаданих установ — перед нами. Це широкi, розгорнутi вiдповiдi — з детальними результатами складних багатомiсячних дослiджень, грунтовнi науковi висновки, достатнi для того, аби пiдбити короткi та зрозумiлi кожному пiдсумки.

   “Моя колишня колега А.-М. Жубер (A.M. Joubert) передала вашого листа менi, оскiльки я була головним дослiдником “Україну” в Унiверситетi Преторiї. Я опублiкувала три роботи про “Україн” i виявила, що хiмiчної структури, про яку стверджує Новицький, не iснує. Також препарат токсичний i для нормальних клiтин, тобто не є специфiчним для ракових клiтин”.

   Це з листа дослiдницi Еннi Панцер (Annie Panzer).

   Свого листа панi Панцер закiнчує словами, якими починається ця стаття: “Я дуже рада, що Новицького заарештовано, оскiльки “Україн” не є ефективним й не має права бути у продажу”. А ще — додає три дослiдження, пiдписанi прiзвищами чотирьох науковцiв.“Я дуже рада, що Новицького заарештовано, оскiльки “Україн” не є  ефективним й не має права бути у продажу” — безапеляційний висновок  дослідників “Україну”.

“Я дуже рада, що Новицького заарештовано, оскiльки “Україн” не є  ефективним й не має права бути у продажу” — безапеляційний висновок  дослідників “Україну”.

Далi ми отримали вiдповiдь з Тюбiнгенського унiверситету (Universitat Tubingen), вiд професора, доктора Петера Родемана (Prof. Dr. H. Peter Rodemann).

   “...Аргумент “Новiцькi Фарма” (про унiкальну речовину “Україну”. — Прим. перекладача) не пiдкрiплюється подальшим дослiдженням, яке було виконане Департаментом радiацiї та онкологiї й опублiковане у 2006 р. у вiдкритому доступi журналу “DMC Cancer”. ... На основi двох дослiджень in vitro, що виконувались в Тюбiнгенi, та не розглядаючи будь-якi наступнi позитивнi результати доклiнiчних випробувань, у т. ч. на тваринах, безперечно, не можна стверджувати впевнено, що “Україн-молекула” фiрми “Новiцькi Фарма” дiйсно має властивостi антиракової сполуки”.

   Але найцiкавiшу вiдповiдь ми отримали з американського Нацiонального iнституту раку (NCI). Висновками цього iнституту найчастiше хизувався в Українi доктор Новицький, переконуючи усiх, що ця наукова установа пiдтвердила “феноменальні антиракові властивостi “Україну”.   А ось що насправдi встановив вiдомий американський iнститут:

“Україн” позицiонують як лiки проти раку. Проте науковi дослiдження не пiдтримують твердження про те, що чистотiл (складник “Україну”) ефективний при лiкуваннi раку в людей”.

   Національний інститут раку також запропонував нам ознайомитися з висновками Американського ракового товариства (ACS):

   “Україн” пропонують як iн’єкцiї у широкому дiапазонi доз. Один курс включає в себе дози вiд 5 до 20 мiлiграмiв кожна, якi даються по 3 або 4 днi протягом 5 тижнiв, з перервою вiд 1 до 2 тижнiв.

   Наявнi науковi данi не пiдтримують тверджень, що чистотiл (складник “Україну”) ефективний при лiкуваннi раку в людей. Були деякi iсторiї хвороби та невеликi дослiдження, якi припускали, що лiкування “Україном” може зменшити розмiр пухлини i полiпшити загальний стан здоров’я, у тому числi пiдвищити апетит, зменшити бiль у суглобах, а також знизити лихоманку в людей з раком. А проте у 2005 роцi огляд усiх семи рандомiзованих контрольованих дослiджень, проведених з “Україном”, виявив, що це, як правило, слабкi дослiдження. Методи i результати не були повнiстю повiдомленi, а розмiри вибiрки були малi. Крiм того, майже всi дослiдження на тваринах та людях опублiкували дослiдники, пов’язанi з установою, в якому “Україн” був розроблений.

   Якi можуть бути проблеми або ускладнення?

   Дослiдники виявили, що чистотiл може бути причиною багатьох незрозумiлих випадкiв гепатиту (запалення печiнки). Медична лiтература мiстить звiти гострого (раптового) гепатиту, не викликаного вiрусами, алкоголем або iншими препаратами... Чистотiл, як повiдомлялося, є принаймнi легкоотруйним для людини, а корiння найбiльш токсичним. Трава, як повiдомляється, отруйна для собак i деяких сiльськогосподарських тварин. Є повiдомлення, що “Україн” (сумiш екстрактiв чистотiлу з похiдними тiофосфорної кислоти) викликав бiль, нудоту, спрагу, лихоманку i набряк або кровотечу в дiлянцi пухлини.

   Покладання на цей вид лiкування як на єдиний та уникнення (або затягування) звернення по звичайну медичну допомогу при раку може мати серйознi наслiдки для здоров’я”.

   Ось такі “унікальні властивості”: “Україн” не лише не лікує рак, але й провокує ускладнення у хворих на рак. А ще — може спровокувати нові важкі хвороби, зокрема запалення печінки.

   Отже, жодна з відомих наукових установ свiту не знайшла нiяких протиракових властивостей препарату “Україн”. Це дає нам моральне право зробити простий i категоричний висновок: Новицький i родина Тягнибокiв є авторами масштабної мiжнародної афери, жертвами якої стали ТИСЯЧI людей.

   Тисячi людей, позичаючи грошi, вiддаючи останнє, вiдмовляючись вiд послуг офiцiйної медицини, бо повiрили Новицькому i Тягнибокам, купували “Україн”, щоб врятувати своїх рiдних i близьких. А насправдi купували за величезнi грошi такий собi квиток в один бiк — на цвинтар. Ви незабаром прочитаєте цi iсторiї. Це iсторiї, вiд яких волосся стає сторч. Бо люди хотiли жити.

   Новицький i Тягнибоки вiрили, що їхнiй бiзнес, з юридичного погляду, бездоганний. I справдi, схема була продумана iдеально. Граючи на розбiжностях у законодавствi рiзних країн, їм вдалося побудувати бiзнес, що давав мiльйони євро доходу. I, здавалось би, нiщо цьому бiзнесу не загрожує, адже у нього була одна маленька особливiсть: нiхто з тих, хто вживав “Україн”, намагаючись замiнити ним справжнє протиракове лiкування, не мав шансiв вижити.

  Жодного шансу. Бо рак — це хвороба, де не працює теорiя ймовiрностей. Навiть протиракова хiрургiя, навiть хiмiотерапiя не кожному дає шанс у боротьбi з раком. Навіть мiльярдери не можуть вiдкупитися вiд ракового вироку. А тисячi українцiв, завдяки активнiй рекламi на телебаченнi, в газетах, вiрячи Тягнибоку пiсля його публiчної появи на спiльних з Новицьким заходах, наважувались розпочати з раком гру в рулетку.

   Кожен онколог скаже вам, що шанси на виживання людини у протистояннi з раком залежать вiд швидкостi початого лiкування з моменту зародження хвороби. А час, дорогоцiнний час спливав разом iз життям: люди, уведенi в оману манiпулятивною рекламою, замiсть належного лiкування починали вживати “Україн”.

   Вони програли усi.

   НIХТО з них не мав ЖОДНОГО шансу вижити.

   “Україн” не мiг їх врятувати. Бо “Україн”, як ми встановили, — це не лiки. Це лише спосiб набити кишенi людям, що втратили совiсть. I якщо серед них є люди із прiзвищем Тягнибок, ми говоримо про це вголос. Мандат опозицiйного депутата не може бути iндульгенцiєю, вiн не дає права ставити експерименти на людях, на дiтях. 

   ...“Я дуже рада, що Новицького заарештовано”. Так за¬кiнчила свого листа Еннi Панцер з Унiверситету Преторiї. Ця думка найкраще пояснює, чому ми не отримали вiдповiдi вiд ще однiєї начебто наукової установи — Iнституту боротьби з раком (пiстряком) у Вiднi. З’ясувалося, що у Вiднi вiн зареєстрований за тiєю ж адресою, що i фiрма “Новiцькi Фарма”. Це нiчим не примiтний закапелок у закутку другорядної вiденської вулицi (див. фото).

Розрекламований інститут Новицького і його “всесвітньо відома фірма” —  це ось цей закуток на другорядній вулиці Відня. Два в одному.

   Усе вказує на те, що iнститут iснує лише на паперi. I причина, чому звідси нiхто не вiдповiв нам, дуже проста — це арешт керiвника цього вiртуального “iнституту” пана Новицького, якого вiденська полiцiя звинуватила у шахрайствi. Отже, провiднi вченi США, Європи та Африки письмово пiдтвердили, що препарат “Україн” не лише не лiкує рак, але й небезпечний для здоров’я. Але як сталося, що в Українi ця отрута певний час мала реєстрацiйне свiдоцтво лiкарського засобу? Ми знайшли вiдповiдь на це запитання також: це — наслiдок корупцiї та пiдробки документiв у головнiй установi, яка мала б стояти на сторожi здоров’я громадян цiєї країни, — Мiнiстерствi охорони здоров’я України. Ми стверджуємо це, бо здобули беззаперечнi докази. I до цiєї теми теж незабаром повернемось.

   ...Австрiйська полiцiя зупинила Новицького. Родина Тягнибокiв і родичі Новицького далi захищають свiй зловiсний фармацевтичний бiзнес в Україні, не добираючи методiв. Вони витрачають величезнi грошi на те, щоб зробити винними у своїх грiхах журналiстiв. Журналiстiв газети “Експрес”, якi кинули виклик облудi мiжнародного масштабу. Вони прикриваються партiєю “Свобода”, заявами опозицiї, друкують газети величезними тиражами, замовляють фiльми проти “Експресу”.   

   У них є грошi на це. Тепер ми знаємо їх походження.

   Також ми, на щастя, знаємо вже й інше: “Україн” — це не лiки. Це — небезпека. Це — смерть.

   I ще одне, дуже важливе, що треба знати усiм: “доктор” Новицький, як ми з’ясували, навiть не був лiкарем. У нього немає вiдповiдної освiти.

Продовження — вже незабаром

Iгор ПОЧИНОК

Експрес

P. S. А ще ми зустрiлися iз професором Казмiрчук, яка очолює один із структурних підрозділів Нацiонального медичного унiверситету iм. Богомольця (Україна). Її прiзвище часто фiгурувало у рекламних матерiалах “Україну”. Зазначалося, що у цій установі проводили дослiдження “Україну” на дiтях. У розлогiй розмовi з професором Казмiрчук ми вiдновили подiї того часу.

* Знаменитий науковець розповiла усю правду про "експерименти на дiтях" та закулiснi подробицi величезної махiнацiї, що коштувала життя безлiчi людей *"...А тут — “Україн" цей показник знизив. Що це означає? А те, що "“Україн" не допомагає знищувати рак, а навпаки. Тепер розумiєте?"        

...Рак. Саркома. Ця важка недуга не питає, хто ти: багатий чи бiдний. Вона однаково торкається холодною рукою смертi малого i старого, праведного i грiшного. Вона рiвномiрно насипає могили по всьому свiту. У момент хвороби люди хапаються за соломинку. Рiднi готовi не лише всi грошi — серця вiддати, аби дорогi їм люди жили. Але так часто, на жаль, лiкарi вiдвертаються до вiкна: “Вибачте”.

І нi слiз рiдних, й анi могил, де лежать померлi, нiхто не порахує. Пухлина. Перша стадiя, друга, третя. Так живi й рахують днi. I ось раптом: “Рак не вирок! Українець винайшов лiки проти раку!” — слова, що як ковток повiтря тим, хто задихається, заполонили новини, телевiзiйнi сюжети. Великими буквами на шпальтах українських газет без позначки “Реклама” друкували: “Україн” врятує Україну”. “Україн” — це назва чудо-лiкiв. Українцi слухали новину й передавали з уст в уста: є надiя на життя. Лiки проти раку потрiбнi всiм хворим. Люди готовi вiддати все, що мають: заплатити будь-якi грошi, аби врятувати свою донечку чи сина, вiддати квартири, хати, землю. Пройдисвiт українського походження з Австрiї зробив на це ставку. В Українi йому потрiбнi були спiльники. Особливо полiтики. I вони знайшлися... Диявольське колесо: мiльйонний заробiток на приречених онкохворих i їхнiх родинах — закрутилося так само, як i у Доктора Пi. Лише масштаби цього разу були набагато бiльшi, вже — мiжнароднi. I коло зацiкавлених осiб також. Люди, що проштовхували “Україн”, не гребували нiчим. Ми зустрiлися з людиною, яка знає про закулiснi нюанси цiєї iсторiї дуже багато. Її прiзвище фiгурувало в багатьох рекламних матерiалах, якi вихваляли “Україн”. А, як з’ясовується, це була звичайнiсiнька манiпуляцiя. Докладнiше про це — у розмовi з Вiрою Євстафiївною Казмірчук, доктором медичних наук, професором, директором Iнституту клiнiчної iмунологiї та алергологiї НМУ iменi О.О. Богомольця МОЗ України. Цей вчений має беззаперечний авторитет як серед лiкарiв, так i серед пацiєнтiв.

— Ваше прiзвище фiгурує у рекламних текстах препарату “Україн” разом iз прiзвищем доктора Василя Новицького, який його винайшов i стверджує, що цей препарат вилiковує рак. Ви давали на це згоду?

— Вони лiкували?! Вони вiдправляли на той свiт тим “Україном”! Розумiєте?! На той свiт! Нарештi австрiйцi вiдкрили кримiнальну справу. Вiн винайшов? Вiн — доктор? Вiн — дуже активний злодiй. Розумiєте, злодiй. Розкрутити iдею й робити на цьому грошi. Тут рiч не в “Українi” — рiч у заробiтку. Я абсолютно нiякого стосунку не маю до його заробiтку. Абсолютно! Жодного!

— Як я розумiю, Новицький використовував ваше iм’я вченого для заробляння на цiй начебто панацеї вiд раку?

— Бандит! Вiн хотiв, щоб я у мiнiстерствi виступала й аби пiсля моїх виступiв держава закуповувала цей препарат. Я тодi сказала однозначно: я не наймаюся говорити про те, у що не вiрю. I спитайте будь-якого лiкаря чи пацiєнта, чи хтось вам скаже, що Вiра Євстафiївна хоч раз комусь запропонувала “Україн”. Навпаки, коли мене питали, то я казала: нi в якому разi! Воно нiчого не варте, тiльки марнування грошей i часу у критичних ситуацiях. Вiн просто грошi заробляв та й все. Крапка.

— У рекламних текстах про “чудо-лiки” йде постiйний супровiд, що саме професор медицини Казмiрчук проводила випробування “Україну” на хворих дiтях i, мовляв, завдяки цьому вони видужали. Було таке?

— Злодiї, шахраї! Це чистої води манiпуляцiя й брехня. Наше дослiдження не має нiякого стосунку до реклами препарату “вiд раку” того злодiя й до того, що вiн там витворяв. До того, що брехав про вилiковування онкохворих. I у вашому розслiдуваннi моє прiзвище, повiрте, це тiльки початок. Ще багато прiзвищ вiдомих учених та лiкарiв випливе, де хворим дiтям, як ото i нам, “благодiйники” безплатно передавали “Україн”. Копнете глибше — весело буде, весело. Так весело, що ридати хочеться.

— Вiро Євстафiївно, чому питання щодо ваших експериментiв на дiтях вас так розлютило?

— Забудьте слово — випробування. Нiякого випробування не було й не могло бути навiть мови про таке! Як це можна отак випробовувати препарат, ще й на дiтях? Це смiшно. Коли його до нас принесли, то вiн ще був зареєстрований, i по телебаченню весь час розказували, що у свiтi використовується широко. У того шахрая тут у центрi Києва й цiла фiрма була — юристи, контора вся. Але щоб моє iм’я в цьому шахрайствi бруднили? Покидьки! Вони хапаються за вiдомi iмена, бо грошi брали. Я категорично вiдкидаю будь-яку причетнiсть до того афериста та його компанiї. Тодi, коли менi показали документи, що препарат зареєстровано, що є документи, що подаровано чорнобильським дiтям, ото тiльки тому я його й взяла, бо ж самi знаєте, як лiкар хапається за все, що дають, — дороге й безплатно. Лiкарi ж розумiють, що у бiдних батькiв немає грошей на лiки, то й рятують ту бiднiсть, як можуть.

— Можете пригадати, як саме до вас потрапив препарат “Україн”?

— Це було рокiв десять-дванадцять тому. Спочатку були передачi, багато передач по телебаченню. Говорили, що є новi лiки, що завдяки їм змiцнюється iмунiтет й онкохворi вилiковуються. Здається, прес-конференцiя тодi була, чи що, й опiсля до нас прийшла делегацiя: Новицький з Австрiї передав для хворих дiтей-сирiт та дiтей-“чорнобильцiв” 1000 ампул отого розрекламованого “Україну”.

— Вiро Євстафiївно, а чому саме до вас?

— Ми займаємося обстеженням дiтей, у тому числi тих, якi часто хворiють, — це ж кафедра iмунологiї. Тодi ж iнституту ще не було, тiльки кафедра. Керував нею Дрань Юрiй Миколайович. Чи через Драня, чи через когось iншого, я вже не пам’ятаю, але той Новицький впав сюди, до нас. А приносив тi лiки, якщо я не помиляюся, такий Бойчук Василь. Казав, це вiд благодiйного фонду Катерини Ющенко.

— Ви вiдразу почали колоти дiтям?

— Нi, що ви. Спершу ми не погоджувалися. Я консультувалася з iншими вченими. А коли погодилися взяти цей препарат, то спершу робили дослiдження у пробiрцi. Вiдразу колоти не можна нi в якому разi, тим паче, маловiдомий препарат. Так жоден лiкар, який себе поважає, не зробить. Новицький кричав тодi: вводити дiтям п’ять мiлiлiтрiв. Я сказала: нiколи у життi цим займатися не буду.

— Панi Казмiрчук, а що це таке — дослiдження у пробiрцi?

— Ми брали кров у дитинки, розводили її у десятки тисяч разiв, як гомеопатiю, додавали “Україн” i спостерiгали: чи немає руйнацiї клiтин? Якщо є хоч найменша руйнацiя — все, лiкар не має права цей препарат вводити дитинi. Це — категорично. Тобто у пробiрцi я бачу кров початкову i бачу, як вона змiнюється з препаратом. У нас було проведено не випробування препарату на дiтях, а дослiдження. Ми ж кололи дитину тiльки пiсля того, як дослiдили її кров у взаємодiї з препаратом у пробiрцi. Й так було щодо кожної дитини. Спершу дослiдження кровi дитини у взаємодiї з препаратом, а тiльки тодi — iн’єкцiя. I то не всiм дiткам.

— Як часто ви кололи дiтям “Україн” i скiльки вам передали ампул? Всю тисячу? Можете пригадати?

— Та що ви, яка тисяча? Зараз пiдрахуємо. Препарат вводили за схемою: один раз на чотири днi. Одноразова доза — два з половиною мiлiграми. Курс лiкування становив вiсiм iн’єкцiй. Час спостерiгання за дiтьми — рiк. Було 40 хворих дiточок. Одну ампулу ми дiлили на двох дiтей. Вiсiм iн’єкцiй — це чотири ампули. Отож множимо i маємо — 160 ампул з цiєї чи то подарованої Новицьким самим, чи то закупленої у нього державою партiї, я того вже не знаю.

— Ви кололи по два з половиною мiлiграми препарату, а чому не по п’ять, як казав вам Новицький?

— Та ви що? Пять — це коняча доза, цього робити категорично не можна. Ми вводили дуже малi дози, як допiнг, i тiльки тим дiточкам, котрi часто хворiють. Це була не онкологiя, не iмунодефiцитнi дiти, а просто дiти, якi часто хворiють. I нi в якому разi по ампулi не вводили, нi в якому разi дози не збiльшували. Навпаки, зменшували. Так що все, що вiн там публiкує й розказує, — дурниця повна. Я не могла вводити тi конячi дози й задовольняти його маячню i фантазiї тiльки тому, що вiн зробив таку милiсть — дав препарат бiдним безплатно.

— I що: був цей препарат високоефективним чи тiльки великi грошi за нього хотiли?

— Ось подивiться цю таблицю з тодiшнього нашого звiту. Тут ми вводили дiткам новий препарат “Україн” й для порiвняння старий — iмунофан, який використовують у лiкуваннi вже рокiв п’ятдесят, i коштує вiн аж нiяк не стiльки, як “Україн”, — 800 гривень. Ми спостерiгали гемоглобiни, якi захищають, до введення препаратiв i реакцiю пiсля. Ось маємо новий i дорогий “Україн”: 10,2 до лiкування й 11,02 — пiсля. Ну хiба це показник? Ну трошки змiнилося на краще. А ось старий i дешевий — iмунофан. Тут iмунофан дає значно кращий показник.

— Вiро Євстафiївно, от ви вивчали цей “Україн”, а ним можна вилiкувати рак i СНIД?

— А що, той злодiй i СНIД ним лiкував?

— Так зазначалось у рекламних матерiалах...

— Це грошi вiн робив, а не рак i СНIД лiкував. Грошi — оце й усi лiки. У нас також є онкохворi дiти, але ми жодному з них не давали той “Україн”. Це — нонсенс. При онкохворобi кожна хвилина дорога, тодi треба рятувати, а не бавитися. Кожен лiкар, який поважає себе, розумiє, що “Україн” тут нi до чого. А я, як вже казала, в “Україн” не вiрила взагалi.

— Кажуть, що вам згодом ще раз пропонували “благодiйний препарат”, але ви вiдмовилися категорично. Чому?

— Ви знаєте, люди кажуть, що у мене є Божий дар — передбачення, розвинена iнтуїцiя. Моя учениця каже: “Не сперечайтеся нiколи з Вiрою Євстафiївною. Якщо вона каже, що стеля не бiла, а чорна, то, повiрте, у вас пiзнiше очi вiдкриються й ви побачите, що справжнiй колiр цiєї стелi таки чорний”. Як мене не агiтували, як не розказували, i Юра Гриневич мене переконував, ми багато рокiв знаємося, я кажу йому: “Юро, єством вiдчуваю, щось тут не так”. I дуже вже менi не сподобалося, як вони мене пiсля передачi тих ампул так активно стали запрошувати виступати скрiзь. I в мiнiстерство, i в оперний театр. Той Бойчук так впрошував, казав, що з Новицьким i Катерина Ющенко буде i я буду сидiти бiля неї в ложi. Гидко менi тодi те все було. Я нiкуди не ходила й сказала, аби не дзвонили.

Партія “Свобода” й далі рекламує “Україн”.

— А ви самi знайомi з Василем Новицьким?

— Я з ним нiколи тет-а-тет не бачилася. Вiн мене минав чогось. Тiльки телефонував i кричав. Не знаю чому, може, боявся, бо знав, що у мене характер непростий, я брехнi не потерплю. Ми не зустрiчалися з ним, грошi у нього я не брала. Було раз тiльки, що я їздила у Санкт-Петербург на семiнар, доповiдь мала там про використання “Україну” у випадку дiтей, якi часто хворiють, тодi вони менi, Бойчук з тiєї контори, офiцiйно заплатили за участь у семiнарi — i все.

— Вiро Євстафiївно, i все-таки, чи мiг “Україн” вилiковувати рак?

— Ви що? До чого тут рак? Сонечко, не смiшiть мене й не знущайтеся. Я вже вам сказала, хто такий Новицький. Вiзьмiть сфотографуйте наш тодiшнiй звiт щодо “Україну” й донесiть до людей. Ось тут у нашому дослiдженнi записано: “препарат “Україн”, вiрогiдно, нормалiзацiю клiтин ланки iмунiтету не викликав. При цьому препарат, вiрогiдно, знизив до норми рiвень маркера iндуктора апоптозу”. НЕ ВИКЛИКАВ! Розумiєте? Хоча всi кричали, що викликав.

“Сонечко, не смiшiть мене й не знущайтеся. Вiзьмiть сфотографуйте наш тодiшнiй звiт щодо “Україну” й донесiть до людей”.

— Не зовсiм зрозумiло...

— Що таке рак? Це — клiтини ланки. При раку вiдбувається процес гниття. Ми бачимо: нормалiзацiї не викликає, отож гниття не припиняється. Але це ще не все. Апоптоз працює — проти раку. А тут — “Україн” його знизив. Що це означає? Що “Україн” не допомагає знищувати рак, а навпаки. Тепер розумiєте?

— Розумiю, що онкохворих i їхнi родини вводили в оману або, вибачте, дурили на грошi.

Але ж це так гидко?

— Правильно. Про це у звiтi i сказала професор Казмiрчук. А цi шахраї, якi прикривалися моїм iменем, певно, цього не читали. Оце сфотографуйте й покажiть людям, аби знали, що таке “Україн”. I виводьте тих шахраїв на чисту воду. Не можна заробляти на життi людському.

— Iншi лiкарi, як i ви, добре знали, що цей препарат — нiяка не панацея вiд раку. Навiщо дурили людей?

— Запам’ятайте: почалося все, весь отой шабаш, зi столичного Iнституту онкологiї, що на Ломоносова. Це старий iнститут, i колись вiн був одним iз найкращих у свiтi. Та якщо ви вiзьмете публiкацiї з цього iнституту щодо цього препарату, то все побачите самi. У мене одна публiкацiя, i вона — правдива, а там ви побачите сотнi публiкацiй брехливих. Розумiєте — брехливих!

— Хiба ж людське життя нiщо проти такого?

— Вiн, мабуть, i грошi давав за брехню. Може, ще щось обiцяв, аби показували й нахвалювали той препарат. Розумiєте, я нiколи в життi абсолютно нiде не збрехала, нiде нiчого не дописала й нiколи не хвалила “Україн”. До мене приходили натовпами: “Вiро Євстафiївно, сказали, що ви користувалися препаратом, можна онкохворим бодай 50 — 70 мiлiграмiв?” Я кажу: “Нi”. Я нiколи й нiкому не казала, що онкологiю варто лiкувати ним. Нiколи.

— Ви перестали вiрити в “Україн” пiсля того, як кололи його дiтям й побачили результати?

— Нi. Я й до того не вiрила. Дорогенька моя, я ж сорок рокiв маю стажу. Я не вiрила, що “Україном” можна повернути все догори дригом i вилiкуватися. Помирають президенти, помирають шейхи, i нiкому “Україн” нiчого не дав. Але хiба ж можна таке робити: гарантувати те, чого немає? Ну ж рятується хто чим може — людина все вiддає за життя. Боже, Боже...

— Але ж фармкомiтет зареєстрував той препарат як онкологiчний?

— У фармкомiтетi також багато аферистiв сидить. Там часто реєструють лiки за хабарi, там тисячi йдуть великi. Обов’язково з’ясуйте, хто цей препарат реєстрував. Де й хто саме проводив доклiнiчнi та клiнiчнi дослiдження. Без вигоди це не робили.

Розмову вела Свiтлана МАРТИНЕЦЬ, газета "Експрес", фото автора

Довiдка: Казмiрчук Вiра Євстафiївна, доктор медичних наук, професор, директор Iнституту клiнiчної iмунологiї та алергологiї НМУ iменi О.О. Богомольця МОЗ України. Автор чотирьох книг, 12 монографiй, понад 250 наукових робiт, опублiкованих у провiдних журналах України та за кордоном, 23 патентiв та 3 авторських свiдоцтв. Доповiдач наукових доробкiв на 26 конференцiях, з’їздах та конгресах. Член вченої ради факультету, член спецiалiзованої вченої ради “Кардiологiя” та “Ревматологiя”, член EAACI (Європейська академiя алергологiї та клiнiчної iмунологiї), член РААКI (Росiйська академiя алергологiї та клiнiчної iмунологiї), член Союзу алергологiв та клiнiчних iмунологiв СНД.
Дослівно Для тих, хто прагне поглиблено ознайомитися iз думкою науковцiв щодо “Україну”, пропонуємо як зразок висновок чотирьох дослiдникiв Унiверситету Преторiї: “Резюме: “Україн” вiдомий як напiвсинтетичне похiдне алкалоїду чистотiлу звичайного, що виявляє селективну цитотоксичнiсть стосовно малiгнiзованих клiтин. Досi його механiзм дiї був невизначений. Ми встановили, що “Україн” iнгiбує полiмеризацiю тубулiну, що веде до порушення органiзацiї мiкротрубочок. Наслiдком цього є iнактивiзацiя веретена подiлу i блокування метафази. Ефекти “Україну” на рiст, прогресування клiтинного циклу та морфологiю двох нормальних лiнiй клiтин, двох трансформованих та двох малiгнiзованих лiнiй клiтин не вiдрiзнялися. Таким чином, ми не знайшли доказiв попередньо описаної селективної цитотоксичностi “Україну””.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини