Тягнуть-потягнуть: хто гальмує судовий процес і підігрує рейдерам з «Доброго господаря»?

22.02.2019 16:16

Рейдерська кампанія проти «Фермер-Агро» відбувається за сприяння, зокрема, й правоохоронних, структур. Кому належить врожай і хто справжній господар на цих землях – вже четвертий місяць поспіль вирішує Господарський суд Харківської області, та кінця судовому процесу і не видно. Адже засідання одне за одним переносять.

Усе це дуже схоже на навмисне затягування справи з боку «Доброго господаря». Та при цьому розгляд не лише гальмують, а й хочуть максимально утаємничити. Можливо, аби ніхто сторонній не завадив винести «потрібне» рішення?

«Зокрема сьогодні вони подали клопотання у слуханні справи у закритому судовому розгляді, без участі громадськості, без участі ЗМІ, без представників власників цих земельних ділянок», - зазначає адвокат ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини» Наталія Оріщенко, - «На нашу думку, це є безумовно кричущим, оскільки ніякої таємної інформації, ніякої секретної інформації в цій справі не може бути, вже додатково встановлено, позиція й так всім відома, що здійснюється спроба захоплення врожаю ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини», тому подання такого клопотання, на нашу думку, є спробою ТОВ СП «Добрий господар» уникнути уваги ЗМІ до дійсних обставин справи, до дійсної їх позиції як недобросовісного об’єкта господарювання».

Але суддя Хотинець, який того дня розглядав дану справу не задовольнив клопотання адвоката Камінської та ухвалив – розглядати справу у відкритому режимі.

На думку керівництва «Фермер-Агро», за сумнівними оборудками стоїть голова господарського суду – Віктор Усатий, який лобіює інтереси рейдерки Ганни Камінської.

Чому справа гальмується, журналісти «СтопКору» хотіли дізнатися безпосередньо у голови, для чого тричі приходили до судової установи. Та застати пана Усатого на робочому місці не вдалося. Ба більше. Один з візитів ми навмисно спланували у день, коли очільник мав брати участь у судовому засіданні.

Разом з іншими учасниками судового процесу журналісти марно прочекали під дверима понад годину, але пан суддя так і не з’явився. До речі, його ставленням до роботи і правомірністю рішень зараз неабияк цікавиться Вища кваліфікаційна комісія суддів.

Більше про це – у матеріалі Наталії Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини