Тягнемо-потягнемо: львівським податківцям «не потрібні» 23 мільйони боргу агрорейдерки Софієнко?

17.09.2019 10:30

У боргах, як у шовках: одіозна агрорейдерка Леся Софієнко завинила державі 23 мільйони гривень. Та чому Державна податкова служба у Львівській області не поспішає стягнути борг з поплічниці ексміністра Присяжнюка? Чи, можливо, податківцям ці гроші непотрібні? Спробувала з’ясувати Марія Гураль.

Майже три десятки активістів вийшли під стіни ДПС у Львівській області з протестом проти бездіяльності цієї структури. Повернути державі гроші, які поплічники Януковича приховали – принципова справа для представників громадськості.

Активісти провели акцію протесту проти бездіяльності керівництва ДФС Львівщини

Активіст осередку ГО «Стоп корупції» у м. Львові Віктор Палас наголошує: йдеться про 23 мільйони податкового боргу Лесі Софієнко, адже у такий воєнний час, як зараз, питання повернення цієї суми грошей до бюджету є нагальним.

Нагадаємо, ще торік офіційна перевірка ДФС встановила: бізнес-партнерка міністра-втікача Миколи Присяжнюка Леся Софієнко заборгувала державі понад 23 мільйони податків. Апеляційний адміністративний суд своїм рішенням підтвердив законність проведеної перевірки фіскальної служби. Та попри це заборгованість так і не стягнуто.

«З цього приводу у нас є теоретичні припущення щодо можливої корупційної складової з боку адвокатів чи представників Лесі Софієнко з керівниками вказаного органу», – зазначив Віктор Палас.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини