Твій lifestyle, Лесю, всі зацінили: відкрито кримінальне провадження щодо самовільного захоплення землі громадянкою Софієнко

04.10.2018 12:12

Герої України розбили табір коло маєтку одіозної агрорейдерки та любительки розкішного життя Лесі Софієнко, аби змусити її повернути захоплену ділянку до комунальної власності. Тим часом особи з близького оточення Софієнко та Пєхова намагаються позбавитись атовців, навіть пропонували хабар. Та хлопцям потрібні не хабарі, а справедливість: вони стоять уже другий тиждень поспіль і налаштовані рішуче.

«Наша ініціативна група на даний момент складається з 10 осіб, які постійно цілодобово знаходяться тут і чекають, поки до нас або хтось вийде на діалог, чи буде якийсь результат від наших органів», - повідомив один з активістів пан Олександр.

А тим часом правоохоронці уже відкрили кримінальне провадження за самовільне зайняття земельної ділянки. «Це провадження не лежить, ми активно працюємо, якщо зберемо достатньо доказів – готові будемо повідомити особу про підозру», - інформує керівник Київської місцевої прокуратури №2 Сергій Дейнека.

Тож поки правоохоронці з’ясовують всі факти, бійці АТО розбудовують табір, встановлюють намети і польову кухню та навіть почали роботи з благоустрою прибережної зони озера Зариваха. Звідси до окупованої території – кількасот кілометрів. У Києві вчорашні військові мирно борються за створення реабілітаційного центру та звільнення землі від поплічників старої влади Януковича. А «Стопкор» спостерігатиме за розвитком подій.

Усі деталі гучної справи – у відеосюжеті:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини