Туристи без масок, пляжі напівпорожні – українець розповів про відпочинок в Туреччині (фото)

Українець Юрій Шеремет розкрив деталі про те, як відпочиває в Туреччині під час карантинних обмежень. Про свої враження від поїздки він розповів на сторінці у Facebook.

turechina
Фото: fb/ Юрій Шеремет

"Друзі! У зв'язку з численними повідомленнями з питаннями щодо відпочинку в Туреччині та коронавірусу розумію, що тема актуальна, і повідомляю наступне. Туреччина дійсно відкрита для туристів. При перельоті ніяких проблем, затримок і спецпроцедур немає", зазначив він.

За словами Юрія Шеремета, аеропорт "Бориспіль" у зв'язку з відсутністю в ньому безлічі людей, працює швидше звичайного, так само працює й аеропорт в турецькому Бодрумі, куди він прилетів.

"Ніяких аналізів і тестів не здавав. У Борисполі поміряти температуру, в Бодрумі - ні. Єдине нововведення - перебувати треба один від одного на паспортному контролі на відстані 1,5 метра згідно з розміткою на підлозі. На швидкість черги це не впливає", - додав турист.

При поселенні в готель тестів туристи не здавали, але температуру електронним градусником міряють регулярно та скрізь, куди всі входять, каже Юрій.

Він зазначив, що пляжі на курорті – напівпорожні. На його думку, це черговий "плюс" такого відпочинку цього літа.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини