Ціни на посилки з-за кордону зростуть майже на 50% – “СтопКор” вийшов з протестом до ВРУ

08.11.2018 16:34

8 листопада правозахисники "Стоп Корупції" разом із ГО "Народ проти корупції" прийшли з акцією мирного протесту до ВРУ для того, щоб звернути увагу депутатів та громадян на законопроект № 9260 про внесення змін до Податкового кодексу України, який передбачає збільшення податків на товари, які ввозять в Україну з-за кордону, на 45-50%.

Раніше, згідно з законодавством, громадяни України мали сплачувати податки на посилки, вартість яких перебільшувала 150 євро, відповідно до умов нового законопроекту, вартість ввезеного товару, за який потрібно буде заплатити, становитиме 22 євро.

"Ми вважаємо, що такі зміни принесуть негативні наслідки для населення України, а також для громадян, які мають родичів за кордоном – заробітчан, які заробляють гроші для своїх сімей. Також це негативно може відбитися на тих людях, які купують товари в інтернет-магазинах з-за кордону, якість яких значно краща, ніж те, що ми маємо у нас. Також це може нашкодити українським воїнам, чиї сім'ї отримують гуманітарну допомогу" – заявили активісти.

Їхні вимоги полягають в негайному відправленні законопроекту № 9260 на доопрацювання та перегляді політики стосовно податків на посилки з-за кордону.

Наші журналісти поспілкувались і з народними обранцями, які прокоментували ситуацію.

"Я не голосуватиму за законопроект в такому вигляді, його необхідно направити на доопрацювання. Поговорю про це з колегами з профільного комітету" – заявив нардеп від фракції "БПП" Олександр Жолобецький.

Депутат від фракції "Народний фронт" Олег Медуниця теж сказав журналістам, що, на його думку, такий податок неприпустимий і є необхідність розібратись у цій ситуації.

Стопкорівці зафіксували відповіді на камеру й запам'ятали їх, щоб надалі відстежити реакцію нардепів на даний законопроект.

Наразі акція протесту під ВРУ триває.

Читайте також: "Власники “євроблях” під ВР беруть на таран нардепів через новий закон про розмитнення".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини